Prenájom

ŽILINSKÁ 7-9

Bratislava IPonuka č. ST-02574

Administratívna budova na Žilinskej ulici sa nachádza medzi Námestím slobody a Šancovou ulicou, v mestskej časti Bratislava - Staré mesto. Budova bola zrekonštruovaná v roku 2003. Na svojich 5 nadzemných podlažiach ponúka administratívne priestory o celkovej rozlohe 3 000 m², v priemere 600 m² na jedno podlažie. Priestory pozostávajú z administratívnej časti a skladovej časti. Objekt disponuje tiež vlastnou podzemnou parkovacou garážou ako aj vonkajším parkoviskom v areáli za budovou. Navyše vrchné poschodia sú doplnené o príjemné terasy.

V bezprostrednej blízkosti sa nachádza známe TRHOVISKO ŽILINSKÁ s množstvom čerstvého ovocia, zeleniny a kvetín. Hlavná vlaková stanica je len 10 minút pešo. Budova má tiež veľmi dobré napojenie na siete liniek MHD - nachádza sa medzi 2 ulicami, kde na každej sú zastávky MHD (zastávky Karpatská a Úrad vlády). Do centra mesta ako aj na diaľnicu D1 je to vďaka priamemu napojeniu na ulicu Šancová do pár minút. Najbližšie obchodné centrum CENTRAL sa nachádza po ceste Šancová približne 5 minút autom. Občiansku vybavenosť tiež dopĺňa množstvo reštaurácií, kaviarní a barov v okolí. V blízkosti nájdeme tiež železiarstvo a kľúčovú službu. Najbližšie potraviny Delia sa nachádzajú len 2 minúty pešo cez ulicu.

Kancelárske priestory sú zariadené na veľmi dobrej úrovni, samozrejmosťou sú prvky ako klimatizácia, štruktúrovaná kabeláž so zdvojenou podlahou, znížené podhľady, ale aj prvky ako otvárateľné okná, 24/7 prístup do budovy so strážnou službou a flexibilné možnosti pôdorysu.

  • Nájom

    15 € / m² / mesačne

    + 4,5 €Servisný poplatok
  • Parkovanie

    100 € / miesto / mesiac

Dostupné

PlochaPoschodiePoznámkaČasovanie
3 000 m²Ihneď

Ďalšie informácie

Lokalita
Bratislava I

Vybavenie

Otvárateľné okná | Možnosť vlastného usporiadania | Prístup 24/7 | Výťah | Kryté parkovanie

Podobné v okolí