Office

ŽILINSKÁ 7-9

od 15 EUR za m2 / mesiac

ST-02574

Administratívna budova na Žilinskej ulici sa nachádza medzi Námestím slobody a Šancovou ulicou, v mestskej časti Bratislava - Staré mesto. Budova bola zrekonštruovaná v roku 2003. Na svojich 5 nadzemných podlažiach ponúka administratívne priestory o celkovej rozlohe 3 000 m², v priemere 600 m² na jedno podlažie. Priestory pozostávajú z administratívnej časti a skladovej časti. Objekt disponuje tiež vlastnou podzemnou parkovacou garážou ako aj vonkajším parkoviskom v areáli za budovou. Navyše vrchné poschodia sú doplnené o príjemné terasy.

V bezprostrednej blízkosti sa nachádza známe TRHOVISKO ŽILINSKÁ s množstvom čerstvého ovocia, zeleniny a kvetín. Hlavná vlaková stanica je len 10 minút pešo. Budova má tiež veľmi dobré napojenie na siete liniek MHD - nachádza sa medzi 2 ulicami, kde na každej sú zastávky MHD (zastávky Karpatská a Úrad vlády). Do centra mesta ako aj na diaľnicu D1 je to vďaka priamemu napojeniu na ulicu Šancová do pár minút. Najbližšie obchodné centrum CENTRAL sa nachádza po ceste Šancová približne 5 minút autom. Občiansku vybavenosť tiež dopĺňa množstvo reštaurácií, kaviarní a barov v okolí. V blízkosti nájdeme tiež železiarstvo a kľúčovú službu. Najbližšie potraviny Delia sa nachádzajú len 2 minúty pešo cez ulicu.

Kancelárske priestory sú zariadené na veľmi dobrej úrovni, samozrejmosťou sú prvky ako klimatizácia, štruktúrovaná kabeláž so zdvojenou podlahou, znížené podhľady, ale aj prvky ako otvárateľné okná, 24/7 prístup do budovy so strážnou službou a flexibilné možnosti pôdorysu.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaŽilinská, Bratislava-Staré Mesto, Slovensko
ParkovanieÁno
Poplatky+ 5 EUR
Parking100 EUR/park. miesto
Vybavenie
VýťahKlimatizácia
Prístup 24/7Otvárateľné okná
Možnosť zmeny dispozíciePodlahové boxy
Kryté parkovanie

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme