Najdikancelarie.sk je súčasťou rodiny 108 Real Estate

Sme 108 REAL ESTATE, realitná poradenská spoločnosť, ktorá sa od roku 2009 zameriava výlučne na komerčné nehnuteľnosti

Prednosťou nášho tímu je komplexný prehľad o trhu kancelárskych nehnuteľností podporený mnohoročnými skúsenosťami. Naša práca nás baví a každý projekt je pre nás unikátny. Stojí za nami už viac ako 300 úspešných transakcií. Klientom venujeme vždy 100% starostlivosť a radi pomôžeme aj vám. S tímom profesionálov sa snažíme zdokonaľovať osobitý prístup k našim klientom. Odbornosť a bohaté skúsenosti kombinujeme s férovosťou a ľudským prístupom.

Od svojho založenia sme v regióne strednej a východnej Európy predali viac ako 9 miliónov m2 a vybudovali sme si silnú pozíciu medzi ostatnými agentúrami. Klienti sa na nás obracajú v oblasti prenájmu a predaja komerčných nehnuteľností, investičného poradenstva, ako aj marketingu a riadenia developerských projektov. Medzi týchto klientov patria najmä logistické, veľkoobchodné a výrobné spoločnosti a spoločnosti pôsobiace v oblasti elektronického obchodu.

Naše poslanie

Vďaka moderným technológiám a odbornému know-how skracujeme našim klientom cestu k správnym nehnuteľnostiam a zabezpečujeme ich efektívne a udržateľné využívanie.

Inovácie

Vždy sme o krok vpred. Ako inovátori v našej oblasti pracujeme s najnovšími technológiami a vyvíjame nástroje, ktoré nám a našim klientom pomáhajú pri výbere najlepších riešení.

Osobný prístup

Spájame ľudí, ktorí sa zaujímajú o túto oblasť a vyznávajú rovnaké hodnoty. Sme hrdí na priateľskú a otvorenú firemnú kultúru a vzťah s našimi klientmi staviame na osobnom prístupe.

Výsledky

Zaručujeme, že všetky dohodnuté služby budú dodané včas a v najvyššej kvalite. Spoľahlivosť a dôveryhodnosť sú kľúčovými piliermi nášho podnikania.