www.najdikancelarie.sk logo
Prenájom

RYBÁRSKY CECH ŽIŽKOVA

Bratislava IPonuka č. ST-02576

Historická budova vo viedenskom meštiackom štýle sa nachádza na ulici Žižkova 1 v Bratislavskom Starom meste, len kúsok od novej mestskej štvrte ZUCKERMANDEL. Budova pochádza z roku 1 760 a pôvodne slúžia ako dom rybárskeho cechu a lodníkov. Odvtedy počas rokov bola pravidelne rekonštruovaná. Na svojich 3 nadzemných podlažiach s podkrovím ponúka priestory o celkovej výmere 495 m² , teda približne 150 m² na jedno podlažie. Na podzemnom podlaží sa nachádza archív a skladovacie priestory. Parkovať je možné voľne v blízkosti objektu alebo je možné prenajať si miesto vpravo od budovy na vyhradenom vonkajšom parkovisku.

Budova sa svojou polohou nachádza v tesnej blízkosti centra Starého mesta, len kúsok od Mosta SNP, priamo pod Bratislavským hradom a budovou Slovenského parlamentu. Dobrú občiansku vybavenosť zabezpečuje neďaleko vzdialená nová štvrť ZUCKERMANDEL, rovnako ako samotné centrum Starého mesta, obe v pešej vzdialenosti. Zároveň niekoľko metrov vzdialené nábrežie Dunaja poskytuje možnosť príjemnej prechádzky po náročnom pracovnom dni. V blízkosti budovy sa nachádzajú zastávky pre MHD električky, rovnako ako už zmienený Most SNP, ktorý predstavuje stredisko viacerých významných sietí verejnej dopravy. O veľmi dobrú dostupnosť sa postará priame napojenie na hlavnú dopravnú tepnu Dvořákovo nábrežie, vďaka ktorému je centrum mesta vzdialené doslova pár minút, rovnako ako ostatné mestské časti. Vďaka tomu budova disponuje tiež veľmi dobrým napojením na diaľničný obchvat D1.

Kancelárske priestory sú vďaka rekonštrukcii rešpektujúcej historický charakter budovy na vysokej úrovni, zabezpečujúc tak vysoký štandard pre svojich nájomcov. Nechýbajú prvky ako štruktúrovaná kabeláž, otvárateľné okná, klimatizácia, či bezpečnostný a protipožiarny systém. Flexibilitu priestorom dodáva tiež možnosť úpravy dispozície sklenenými priečkami.

  • Nájom

    13 € / m² / mesačne

    + 2 €Servisný poplatok
  • Parkovanie

    60 € / miesto / mesiac

Dostupné

PlochaPoschodiePoznámkaČasovanie
60 m²Ihneď
Celková plocha k dispozícii
60 m²

Ďalšie informácie

Lokalita
Bratislava I

Vybavenie

Otvárateľné okná | Možnosť vlastného usporiadania | Prístup 24/7

Podobné v okolí