Office

RYBÁRSKY CECH ŽIŽKOVA

od 13 EUR za m2 / mesiac

ST-02576

Historická budova vo viedenskom meštiackom štýle sa nachádza na ulici Žižkova 1 v Bratislavskom Starom meste, len kúsok od novej mestskej štvrte ZUCKERMANDEL. Budova pochádza z roku 1 760 a pôvodne slúžia ako dom rybárskeho cechu a lodníkov. Odvtedy počas rokov bola pravidelne rekonštruovaná. Na svojich 3 nadzemných podlažiach s podkrovím ponúka priestory o celkovej výmere 495 m² , teda približne 150 m² na jedno podlažie. Na podzemnom podlaží sa nachádza archív a skladovacie priestory. Parkovať je možné voľne v blízkosti objektu alebo je možné prenajať si miesto vpravo od budovy na vyhradenom vonkajšom parkovisku.

Budova sa svojou polohou nachádza v tesnej blízkosti centra Starého mesta, len kúsok od Mosta SNP, priamo pod Bratislavským hradom a budovou Slovenského parlamentu. Dobrú občiansku vybavenosť zabezpečuje neďaleko vzdialená nová štvrť ZUCKERMANDEL, rovnako ako samotné centrum Starého mesta, obe v pešej vzdialenosti. Zároveň niekoľko metrov vzdialené nábrežie Dunaja poskytuje možnosť príjemnej prechádzky po náročnom pracovnom dni. V blízkosti budovy sa nachádzajú zastávky pre MHD električky, rovnako ako už zmienený Most SNP, ktorý predstavuje stredisko viacerých významných sietí verejnej dopravy. O veľmi dobrú dostupnosť sa postará priame napojenie na hlavnú dopravnú tepnu Dvořákovo nábrežie, vďaka ktorému je centrum mesta vzdialené doslova pár minút, rovnako ako ostatné mestské časti. Vďaka tomu budova disponuje tiež veľmi dobrým napojením na diaľničný obchvat D1.

Kancelárske priestory sú vďaka rekonštrukcii rešpektujúcej historický charakter budovy na vysokej úrovni, zabezpečujúc tak vysoký štandard pre svojich nájomcov. Nechýbajú prvky ako štruktúrovaná kabeláž, otvárateľné okná, klimatizácia, či bezpečnostný a protipožiarny systém. Flexibilitu priestorom dodáva tiež možnosť úpravy dispozície sklenenými priečkami.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaŽižkova, Bratislava-Staré Mesto, Slovensko
ParkovanieÁno
Poplatky+ 2 EUR
Parking60 EUR/park. miesto
Vybavenie
KlimatizáciaPrístup 24/7
Otvárateľné oknáMožnosť zmeny dispozície

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme