Prenájom

ODBORÁRSKA 23

Bratislava IIIPonuka č. ST-02581

Administratívna budova na Odborárskej ulici sa nachádza v Bratislavskej mestskej časti Nové mesto, len niekoľko minút vzdialená od hlavnej ulice Vajnorská. Budova pozostáva zo 4 nadzemných podlaží o celkovej rozlohe viac než 5 000 m². Priemerná výmera jedného podlažia sa pohybuje na úrovni 800 m². Budova bola v roku 2009 zrekonštruovaná. Vo svojom areáli tiež ponúka možnosť parkovania na vonkajšom oplotenom parkovisku pri budove.

V okolí sa nachádza dostatok reštaurácií a barov poskytujúcich denné menu počas pracovného dňa. Ďalšiu občiansku vybavenosť plnohodnotne dopĺňa obchodné centrum POLUS (VIVO), ktoré je vzdialené len 5 minút autom, a ktoré zahŕňa služby ako banky, odevy, pošta, kino a rôzne ďalšie. Budova disponuje veľmi dobrým napojením z Odborárskej ulice na ulicu Vajnorskú, ktorá predstavuje jeden z hlavných dopravných tepien v rámci Bratislavy, či už smerom von z mesta na diaľnicu D1, alebo do centra. Predstavuje tak zároveň hlavné spájadlo s ostatnými mestskými časťami. O napojenie na siete verejnej dopravy sa postarajú zastávky MHD (najmä električiek) ako aj diaľkových spojov, vzdialené len 4 minúty pešo na zmienenej Vajnorskej ulici.

Zariadenie kancelárskych priestorov je na veľmi dobrej úrovni a zahŕňa prvky ako štruktúrovaná kabeláž, otvárateľné okná, či flexibilné možnosti dispozície priestorov.

  • Nájom

    8 € / m² / mesačne

    + 2,5 €Servisný poplatok
  • Parkovanie

    50 € / miesto / mesiac

Dostupné

PlochaPoschodiePoznámkaČasovanie
5 528 m²Ihneď

Ďalšie informácie

Lokalita
Bratislava III

Vybavenie

Otvárateľné okná | Recepčná služba | Výťah

Podobné v okolí