Office

ODBORÁRSKA 23

od 8 EUR za m2 / mesiac

ST-02581

Administratívna budova na Odborárskej ulici sa nachádza v Bratislavskej mestskej časti Nové mesto, len niekoľko minút vzdialená od hlavnej ulice Vajnorská. Budova pozostáva zo 4 nadzemných podlaží o celkovej rozlohe viac než 5 000 m². Priemerná výmera jedného podlažia sa pohybuje na úrovni 800 m². Budova bola v roku 2009 zrekonštruovaná. Vo svojom areáli tiež ponúka možnosť parkovania na vonkajšom oplotenom parkovisku pri budove.

V okolí sa nachádza dostatok reštaurácií a barov poskytujúcich denné menu počas pracovného dňa. Ďalšiu občiansku vybavenosť plnohodnotne dopĺňa obchodné centrum POLUS (VIVO), ktoré je vzdialené len 5 minút autom, a ktoré zahŕňa služby ako banky, odevy, pošta, kino a rôzne ďalšie. Budova disponuje veľmi dobrým napojením z Odborárskej ulice na ulicu Vajnorskú, ktorá predstavuje jeden z hlavných dopravných tepien v rámci Bratislavy, či už smerom von z mesta na diaľnicu D1, alebo do centra. Predstavuje tak zároveň hlavné spájadlo s ostatnými mestskými časťami. O napojenie na siete verejnej dopravy sa postarajú zastávky MHD (najmä električiek) ako aj diaľkových spojov, vzdialené len 4 minúty pešo na zmienenej Vajnorskej ulici.

Zariadenie kancelárskych priestorov je na veľmi dobrej úrovni a zahŕňa prvky ako štruktúrovaná kabeláž, otvárateľné okná, či flexibilné možnosti dispozície priestorov.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaOdborárska, Bratislava-Nové Mesto, Slovensko
ParkovanieÁno
Poplatky+ 3 EUR
Parking50 EUR/park. miesto
Vybavenie
VýťahKlimatizácia
RecepciaOtvárateľné okná

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme