www.najdikancelarie.sk logo

Rok 2021 prináša zmeny aj v známej firme Coca-Cola

Michal Rudinský, Head of Office v 108 AGENCY, zabezpečil prenájom nových kancelárskych priestorov pre svetoznámu spoločnosť Coca-Cola v dvoch lokalitách. Nové sídlo firmy je v budove Tower 5 v centre Bratislavy 364 m2 a nové kancelárie Coca-Coly na východe Slovenska sú v BC Moldavská Košice 80 m2.

Spoločnosť Coca-Cola Company s viac ako 2.800 produktmi dostupnými vo viac ako 200 krajinách je najväčším výrobcom a distribútorom nápojov na svete a jednou z najväčších spoločností v USA. Centrála sa nachádza v Atlante v štáte Georgia.

„Vyžadovali sme najlepší priestor pre našu centrálu v Bratislave a kanceláriu v Košiciach. Čo sme naozaj hľadali, nebol len najlepší priestor všeobecne, ale najlepší priestor pre nás. Pán Rudinský a 108 AGENCY našim požiadavkám skvele porozumeli. Stali sa súčasťou tímu a mali výrazný vplyv na úspešnosť výberového procesu. Je dobré, keď celý tím kráča k rovnakému cieľu, dodal Ing. David Kváča, Buyer v spoločnosti Coca-Cola Hellenic Bottling Company.

„Pre 108 AGENCY bolo veľkou poctou získať dôveru od tak významnej spoločnosti, akou je práve Coca-Cola. Vďaka skvelému tímu sa nám podarilo detailne navnímať požiadavky klienta a naplniť tak ich očakávania prenájom kancelárskych priestorov v budove Tower 5. Vhodné sídlo firmy je po všetkých stránkach dôležité pre úspešný chod spoločnosti, dodáva Michal Rudinský zo 108 AGENCY.