Prenájom

ZOCHOVA 10-14

Bratislava IPonuka č. ST-02582

Administratívna budova na Zochovej ulici leží priamo v centre Bratislavy len kúsok od rovnomennej zastávky MHD a pekným výhľadom na monument mesta - Bratislavský hrad. V roku 2018 prešla kompletnou rekonštrukciou, vďaka čomu sa z nej stal moderný komplex rezidenčných a kancelárskych priestorov. Okrem priestorov ponúka objekt svojim nájomcom aj parkovanie vo vlastnej podzemnej parkovacej garáži.

Historické centrum sa nachádza v pešej vzdialenosti, čo vhodne dopĺňa občiansku vybavenosť. Tú podporuje aj neďaleké obchodné centrum Aupark vzdialené 1 MHD zastávku (5 minút autom), prípadne pošta vzdialená 600 metrov na námestí SNP. V okolí sa navyše nachádza hotel Falkensteiner a budova Vysokej školy múzických umení, ktoré tak vhodne dotvárajú celkové historické predmestie. Budova je veľmi dobre prístupná autom z hlavného dopravného ťahu - ulice Staromestská, ktorý jej zároveň zabezpečuje výbornú dostupnosť na diaľničný obchvat D1, ako aj prístup do ostatných častí mesta.

Kancelárske priestory ponúkajú vysoký štandard vybavenia pre svojich nájomcov podčiarknuté exkluzívnou lokalitou. Ich celková rozloha 586 m² je deliteľná do 2 samostatných kancelárií o rozmeroch 320 m² a 265 m². Obidve majú navyše prístup k vonkajšej relaxačnej zóne v podobe moderného átria (terasy).

  • Nájom

    15 € / m² / mesačne

    + 0,5 €Servisný poplatok
  • Parkovanie

    170 € / miesto / mesiac

Dostupné

PlochaPoschodiePoznámkaČasovanie
26 586 m²Ihneď
32 018 m²Ihneď

Ďalšie informácie

Lokalita
Bratislava I

Vybavenie

Otvárateľné okná | Prístup 24/7 | Recepčná služba | Výťah | Kryté parkovanie

Podobné v okolí