Office

ZOCHOVA 10-14

od 15 EUR za m2 / mesiac

ST-02582

Administratívna budova na Zochovej ulici leží priamo v centre Bratislavy len kúsok od rovnomennej zastávky MHD a pekným výhľadom na monument mesta - Bratislavský hrad. V roku 2018 prešla kompletnou rekonštrukciou, vďaka čomu sa z nej stal moderný komplex rezidenčných a kancelárskych priestorov. Okrem priestorov ponúka objekt svojim nájomcom aj parkovanie vo vlastnej podzemnej parkovacej garáži.

Historické centrum sa nachádza v pešej vzdialenosti, čo vhodne dopĺňa občiansku vybavenosť. Tú podporuje aj neďaleké obchodné centrum Aupark vzdialené 1 MHD zastávku (5 minút autom), prípadne pošta vzdialená 600 metrov na námestí SNP. V okolí sa navyše nachádza hotel Falkensteiner a budova Vysokej školy múzických umení, ktoré tak vhodne dotvárajú celkové historické predmestie. Budova je veľmi dobre prístupná autom z hlavného dopravného ťahu - ulice Staromestská, ktorý jej zároveň zabezpečuje výbornú dostupnosť na diaľničný obchvat D1, ako aj prístup do ostatných častí mesta.

Kancelárske priestory ponúkajú vysoký štandard vybavenia pre svojich nájomcov podčiarknuté exkluzívnou lokalitou. Ich celková rozloha 586 m² je deliteľná do 2 samostatných kancelárií o rozmeroch 320 m² a 265 m². Obidve majú navyše prístup k vonkajšej relaxačnej zóne v podobe moderného átria (terasy).

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaZochova, Bratislava-Staré Mesto, Slovensko
ParkovanieÁno
Jednotky
266 m²320 m²
Poplatky+ 1 EUR
Parking170 EUR/park. miesto
Vybavenie
VýťahKlimatizácia
RecepciaPrístup 24/7
Otvárateľné oknáKryté parkovanie

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme