Prenájom

TWINS

Bratislava IPonuka č. ST-02571

Lukratívna administratívna budova v exkluzívnej lokalite. To je TWINS na Hviezdoslavovom námestí v srdci Starého mesta Bratislavy, len pár metrov od nábrežia Dunaja. Objekt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2010. Pozostáva z 2 zrkadlových budov prepojených spoločným vnútorným dvorom, od čoho sa odvíja aj pomenovanie. Jedna budova je orientovaná na Hviezdoslavovo námestie, druhá na Paulíniho ulicu. Na svojich 7 podlažiach disponujú kancelárskymi priestormi o výmere 1 084 m². Typická výmera podlažia sa tak pohybuje na 150 m². Objekt nedisponuje priamo možnosťami parkovania. Na tieto účely je možné využiť niekoľko priľahlých parkovísk do 5 minút od budovy. Na vrchných podlažiach sa nachádza známa reštaurácia s najkrajším výhľadom na mesto.

V blízkosti je tiež jeden z najznámejších Bratislavských hotelov CARLTON, ako aj historická budova Slovenského národného divadla. V zime sa tu organizujú známe Vianočné trhy s klziskom, v lete zase rôzne kultúrne akcie pre deti aj dospelých. Ideálna poloha pre náročného klienta, ktorý hľadá exkluzívnu lokalitu, ako napr. právnici, notári, exekútori či architekti a iní. Občianska vybavenosť je tvorená mnohými obchodmi v okolí ako sú reštaurácie, bary, kaviarne, ale aj domy služieb ako banky, poisťovne, finančné agentúry či pošta. Nákupná pasáž Eurovea je vzdialená 10 minút pešo. Lokalita má tiež veľmi dobré napojenie na siete MHD a most SNP, ako aj veľmi dobré napojenie na diaľnicu D1.

Výmera kancelárskych priestorov začína už od 22 m² a sú zariadené vo vysokom štandarde. Nájdeme tu prvky ako otvárateľné okná, štruktúrovaná kabeláž so zdvojenou podlahou, či možnosť 24/7 prístupu do budovy bez recepcie. Samozrejmosťou je tiež klimatizácia, výťah a kamerový systém. Flexibilita priestorov sa pohybuje na vysokej úrovni.

  • Nájom

    15,5 € / m² / mesačne

    + 1,5 €Servisný poplatok

Dostupné

PlochaPoschodiePoznámkaČasovanie
1 084 m²Ihneď

Ďalšie informácie

Lokalita
Bratislava I

Vybavenie

Otvárateľné okná | Možnosť vlastného usporiadania | Prístup 24/7 | Výťah

Podobné v okolí