www.najdikancelarie.sk logo
Prenájom

TWIN CITY - BUILDING A

Bratislava IPonuka č. ST-0030

Komplex administratívnych budov TWIN CITY vznikal postupne v rokoch 2015 - 2018 a pozostáva z troch 7 podlažných budov TWIN CITY A (15 618 m²), TWIN CITY B (23 167 m²), TWIN CITY C (23 125 m²) a z jednej výškovej 21 podlažnej budovy TWIN CITY TOWER (33 000 m²). Spolu predstavuje takmer 95 000 m² administratívnej plochy navyše s 450 m² terasy v objekte TWIN CITY TOWER. Vďaka tomu môžeme hovoriť o novej obchodnej štvrti, ktorá vznikla na území predtým dlhodobo nevyužívanej industriálnej časti mesta. Vďaka použitiu inteligentných technológií je celý komplex šetrný k životnému prostrediu a zaručuje tiež efektívnu prevádzku budov. To potvrdzuje aj získaný certifikát BREEAM. Táto novovzniknutá časť mesta je lemovaná ulicami Mlynské Nivy, Košická, Landererova a Karadžičova, z ktorých každá tvorí významnú komunikačnú jednotku naprieč mestom. Všetky tieto skutočnosti prispievajú k vysokej občianskej vybavenosti. Tú dopĺňa aj autobusová stanica v pešej vzdialenosti a čoskoro dokončená nová stanica NIVY, ktorá sa radí k unikátom v strednej Európe. K vzdialenejším bodom v rámci mesta je možné využiť vlastné auto alebo niektorú z početných sietí liniek MHD v okolí. V lokalite tiež nájdeme veľké množstvo reštaurácií, barov a kaviarní, ideálne na stravovanie počas pracovného dňa alebo po práci na večerný relax. K tomu sa pridáva tiež nákupná pasáž Eurovea, vzdialená len niekoľko minút autom alebo pešo. Lokalita TWIN CITY tak predstavuje ideálne miesto pre biznis a relax zároveň.

Kancelárske priestory zahŕňajú najmodernejšie prvky v zmysle najvyššieho štandardu. Samozrejmosťou je štruktúrovaná kabeláž so zdvojenou podlahou, klimatizácia s otvárateľnými oknami a zníženými podhľadmi, ale aj 24/7 prístup, recepcia a možnosť priameho stravovania v budove. Nechýba tiež možnosť flexibilnej úpravy dispozície priestorov.

  • Nájom

    14,5 € / m² / mesačne

    + 3 €Servisný poplatok
  • Parkovanie

    110 € / miesto / mesiac

Dostupné

PlochaPoschodiePoznámkaČasovanie
15 600 m²Ihneď
Celková plocha k dispozícii
15 600 m²

Ďalšie informácie

Lokalita
Bratislava I

Vybavenie

Bezbariérový prístup | Otvárateľné okná | Možnosť vlastného usporiadania | Prístup 24/7 | Recepčná služba | Výťah | Kryté parkovanie

Podobné v okolí