Prenájom

ŠTÚROVA 11

Bratislava IPonuka č. ST-02568

Táto historická budova sa nachádza v centre Starého mesta Bratislavy na Štúrovej ulici, blízko električkovej zastávky Šafárikovo námestie. Budova bola zrekonštruovaná v roku 2000. Na svojich 6 nadzemných podlažiach disponuje plochou 1 800 m² pre administratívne účely. Objekt ponúka tiež možnosti parkovania na zadnom parkovisku vo dvore, ktoré disponuje kamerovým systémom a závorou.

Občianska vybavenosť sa vzhľadom na lokalitu budovy pohybuje na veľmi dobrej úrovni. Neďaleko na Námestí SNP sa nachádza pošta a fitness a v blízkosti je hneď niekoľko pobočiek bánk a mnoho reštaurácií, barov a kaviarní. Navyše obchodné centrum Eurovea s promenádou pri Dunaji je doslova len niekoľko minút ďaleko. Objekt je veľmi dobre dostupný z hlavnej ulice Štúrova v oboch smeroch a ponúka veľmi dobré napojenie na hlavné dopravné ťahy do ostatných častí mesta, ako aj na diaľnicu D1. Zastávky MHD liniek sa nachádzajú v pešej blízkosti, rovnako ako známe Kamenné námestie s OD TESCO (MY).

Kancelárske priestory sú vybavené prvkami ako znížené podhľady, štruktúrovaná kabeláž a samozrejmosťou je tiež klimatizácia, otvárateľné okná, 24/7 prístup do budovy a flexibilné možnosti pôdorysu.

  • Nájom

    12 € / m² / mesačne

  • Parkovanie

    120 € / miesto / mesiac

Dostupné

PlochaPoschodiePoznámkaČasovanie
1 800 m²Ihneď
Celková plocha k dispozícii
1 800 m²

Ďalšie informácie

Lokalita
Bratislava I

Vybavenie

Otvárateľné okná | Možnosť vlastného usporiadania | Prístup 24/7

Podobné v okolí