Office

ŠTÚROVA 11

od 12 EUR za m2 / mesiac

ST-02568

Táto historická budova sa nachádza v centre Starého mesta Bratislavy na Štúrovej ulici, blízko električkovej zastávky Šafárikovo námestie. Budova bola zrekonštruovaná v roku 2000. Na svojich 6 nadzemných podlažiach disponuje plochou 1 800 m² pre administratívne účely. Objekt ponúka tiež možnosti parkovania na zadnom parkovisku vo dvore, ktoré disponuje kamerovým systémom a závorou.

Občianska vybavenosť sa vzhľadom na lokalitu budovy pohybuje na veľmi dobrej úrovni. Neďaleko na Námestí SNP sa nachádza pošta a fitness a v blízkosti je hneď niekoľko pobočiek bánk a mnoho reštaurácií, barov a kaviarní. Navyše obchodné centrum Eurovea s promenádou pri Dunaji je doslova len niekoľko minút ďaleko. Objekt je veľmi dobre dostupný z hlavnej ulice Štúrova v oboch smeroch a ponúka veľmi dobré napojenie na hlavné dopravné ťahy do ostatných častí mesta, ako aj na diaľnicu D1. Zastávky MHD liniek sa nachádzajú v pešej blízkosti, rovnako ako známe Kamenné námestie s OD TESCO (MY).

Kancelárske priestory sú vybavené prvkami ako znížené podhľady, štruktúrovaná kabeláž a samozrejmosťou je tiež klimatizácia, otvárateľné okná, 24/7 prístup do budovy a flexibilné možnosti pôdorysu.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaŠtúrova, Bratislava-Staré Mesto, Slovensko
ParkovanieÁno
Parking120 EUR/park. miesto
Vybavenie
KlimatizáciaPrístup 24/7
Otvárateľné oknáMožnosť zmeny dispozície

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme