Office

ŠTEFÁNIKOVA 8

od 12 EUR za m2 / mesiac

ST-02564

Lukratívna administratívna budova na Štefánikovej ulici sa nachádza v Starom meste Bratislavy len kúsok od historického centra mesta. Poslednou rekonštrukciou prešla budova v roku 2011. Vo svojich priestoroch ponúka viac než 1 300 m² rozdelených do 2 objektov (605 a 708 m²). Tie sú rozdelené na 3 nadzemné a 1 podzemné podlažie. V objekte sa nachádza aj výťah a budova ponúka tiež možnosť parkovania na svojich 17 vonkajších park. miestach. Priestory zahŕňajú materiály ako gresy, mramorové podlahy a drevené parkety, ďalej vysoké stropy, či použitie interiérových svietidiel. V blízkosti sa nachádza okrem Prezidentského paláca so záhradami aj Úrad vlády, Hlavná vlaková stanica, EUROPEUM business center, známy hotel Crowne Plaza a Hotel LOFT. Občiansku vybavenosť okrem spomenutých dopĺňajú aj obchodné centrá Eurovea a Aupark, obe vzdialené do 10 minút autom. Budova má veľmi dobré napojenie na diaľnicu D1, rovnako ako aj do ostatných častí mesta. Vďaka početným MHD zastávkam v okolí je lokalita veľmi dobre dostupná aj sieťami MHD liniek.

Kancelárske priestory sú zariadené na vysokej úrovni. Okrem vyššie spomenutých prvkov sú samozrejmosťou aj klimatizácia a otvárateľné okná, recepcia s 24/7 prístupom do budovy, znížené podhľady a štruktúrovaná kabeláž. Budova tiež disponuje stredným stupňom flexibility dispozície priestorov.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaŠtefánikova, Bratislava-Staré Mesto, Slovensko
ParkovanieÁno
Poplatky+ 3 EUR
Parking60 EUR/park. miesto
Vybavenie
VýťahKlimatizácia
RecepciaPrístup 24/7
Otvárateľné oknáMožnosť zmeny dispozície

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme