www.najdikancelarie.sk logo
Prenájom

Prenájom servisovaných kancelárii v centre Bratislavy / Serviced offices for rent in the centre of Bratislava

Bratislava IPonuka č. MR-OFFNOW- 1

Ponúkame na prenájom servisované kancelárie, kde sa môžete plne sústrediť na Váš business v moderných budovách triedy A v štyroch lokalitách Bratislavy (Staré Mesto, Nové mesto).
Ponúkame vkusne navrhnutý interiér s radom flexibilných priestorov, ktoré vyhovujú vášmu najproduktívnejšiemu spôsobu práce. Vyťažte z vynikajúcich spojení vlakom, električkou a vzduchom maximum, aby ste mohli cestovať na dôležité stretnutia. Po práci si môžete vychutnať reštaurácie a kaviarne v centre mesta.
Môžete si vybrať s viacerých foriem prenájmu-
1) Súkromná kancelária - od 122 euro/ mesačne
2) Co- Working - od 75 euro/ mesačne
3) Lounge - od 65 euro/ mesačne

V prípade záujmu o kanceláriu ihneď na prenájom so všetkými službami nás neváhajte kontaktovať. Určite nájdeme správne riešenie a poradíme Vám to najlepšie pre Vás.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

We offer serviced offices for lease, where you can fully focus on your business in modern A-class buildings in four locations in Bratislava (Staré Mesto, Nové Mesto).
We offer a tastefully designed interior, with a range of flexible spaces to suit your most productive way of working. Make the most of superb connections by train, tram and air to travel to important meetings. After work, enjoy the downtown area’s restaurants and cafes.

You can choose from several forms of rental:

1) Private office - from 122 euros / month
2) Co-Working - from 75 euros / month
3) Lounge - from 65 euros / month

If you are interested in an office for rent immediately with all services provided, do not hesitate to contact us. We will definitely find the right solution and advise you on the best for you.

  • Nájom

    75 € / mesačne

  • Parkovanie

    80 € / miesto / mesiac

Dostupné

PlochaPoschodiePoznámkaČasovanie
80 m²Ihneď
Celková plocha k dispozícii
80 m²

Ďalšie informácie

Lokalita
Bratislava I

Vybavenie

Bezbariérový prístup | Zariadené | Otvárateľné okná | Možnosť vlastného usporiadania | Prístup 24/7 | Recepčná služba | Výťah

Podobné v okolí