Prenájom

KONVENTNÁ 9

Bratislava IPonuka č. DV039

Historická budova na Konventnej ulici ponúka administratívne priestory na prenájom. Na svojich 4 nadzemných podlažiach disponuje priestormi o rozlohe cez 800 m². Na každom poschodí je bezplatne prístupná spoločná zasadacia miestnosť. V budove je výťah a vlastná SBS služba. Na každom poschodí je tiež samostatná kuchynka a toalety. Budova disponuje aj 70 m² na skladové účely. Nájomcovia majú tiež prednostné právo na parkovacie miesto v novej polyfunkčnej budove oproti.

  • Nájom

    12 € / m² / mesačne

    + 3,6 €Servisný poplatok
  • Parkovanie

    150 € / miesto / mesiac

Dostupné

PlochaPoschodiePoznámkaČasovanie
45 m²Ihneď
61 m²Ihneď
55 m²Ihneď
Celková plocha k dispozícii
45–161 m²

Doplňujúce infromácie

Kancelárske priestory sú vybavené otvárateľnými oknami, klimatizáciou, štruktúrovanou kabelážou a 24/7 prístupom do budovy bez recepcie. Flexibilita priestorov sa pohybuje na strednej úrovni.

Budova má veľmi dobrú dostupnosť do historického centra mesta, ako aj do iných častí miest vďaka priamemu napojeniu na hlavný dopravný ťah - ulicu Staromestskú. Vďaka tomu je tu aj veľmi dobrá dostupnosť na diaľnicu D1. Občianska vybavenosť je na veľmi dobrej úrovni. V okolí nájdeme množstvo reštaurácií, barov, ale aj ďalších služieb ako banky, pošty, prípadne nákupná pasáž Eurovea alebo Aupark sú vzdialené do 10 minút autom. MHD dostupnosť je veľmi dobrá vďaka neďalekej zastávke Zochova.

Ďalšie informácie

Lokalita
Bratislava I

Vybavenie

Otvárateľné okná | Možnosť vlastného usporiadania | Prístup 24/7 | Výťah | Kryté parkovanie

Podobné v okolí