Office

KONVENTNÁ 9

od 14 EUR za m2 / mesiac

ST-02529

Historická budova na Konventnej ulici ponúka administratívne priestory na prenájom. Na svojich 4 nadzemných podlažiach disponuje priestormi o rozlohe cez 800 m². Na každom poschodí je bezplatne prístupná spoločná zasadacia miestnosť. V budove je výťah a vlastná SBS služba. Na každom poschodí je tiež samostatná kuchynka a toalety. Budova disponuje aj 70 m² na skladové účely. Nájomcovia majú tiež prednostné právo na parkovacie miesto v novej polyfunkčnej budove oproti. Budova má veľmi dobrú dostupnosť do historického centra mesta, ako aj do iných častí miest vďaka priamemu napojeniu na hlavný dopravný ťah - ulicu Staromestskú. Vďaka tomu je tu aj veľmi dobrá dostupnosť na diaľnicu D1. Občianska vybavenosť je na veľmi dobrej úrovni. V okolí nájdeme množstvo reštaurácií, barov, ale aj ďalších služieb ako banky, pošty, prípadne nákupná pasáž Eurovea alebo Aupark sú vzdialené do 10 minút autom. MHD dostupnosť je veľmi dobrá vďaka neďalekej zastávke Zochova.

Kancelárske priestory sú vybavené otvárateľnými oknami, klimatizáciou, štruktúrovanou kabelážou a 24/7 prístupom do budovy bez recepcie. Flexibilita priestorov sa pohybuje na strednej úrovni.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaKonventná, Bratislava-Staré Mesto, Slovensko
ParkovanieÁno
Jednotky
49 m²49 m²
58 m² 
Poplatky+ 4 EUR
Parking130 EUR/park. miesto
Vybavenie
VýťahKlimatizácia
Prístup 24/7Otvárateľné okná
Možnosť zmeny dispozícieKryté parkovanie

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme