Office

BEZRUČOVA OFFICES

od 15 EUR za m2 / mesiac

ST-02513

Polyfunkčný objekt BEZRUČOVA OFFICES na rovnomennej ulici v Starom meste Bratislavy sa nachádza len 5 minút od centra mesta. Ponúka veľmi dobré napojenie na hlavnú ulicu Dostojevského rad, ktorá spája mestskú časť Staré mesto s ostatnými časťami mesta. Vďaka tomu je tu veľmi dobrá dostupnosť na hlavnú autobusovú stanicu Mlynské Nivy. Občiansku vybavenosť tu zabezpečuje pešo dostupné OC Eurovea a blízko ležiace historické centrum mesta. Budova má tiež dobré napojenie na sieť verejnej dopravy. Objekt ponúka zaujímavé kancelárske priestory najvyššieho štandardu v budove, ktorá je vyhlásená za národnú kultúrnu pamiatku. Spája tak v sebe súčasné moderné vybavenie priestorov v historickej budove mesta. Objekt ponúka tiež možnosť parkovania.

Kancelárske priestory je možné prenajať už od výmery 30 m². Nachádzajú sa na 1. - 4. podlaží. Na prízemí sú priestory určené na obchodné prevádzky a 1. podzemné podlažie predstavujú priestory určené pre služby ako fitness, rehabilitácie, ale aj kaviareň. K dispozícii sú tiež skladové priestory. Úroveň vybavenia kancelárskych priestorov predstavuje vysoký štandard, vďaka čomu zahŕňa prvky ako otvárateľné okná s klimatizáciou, zdvojenú podlahu a podhľady a štruktúrovanú kabeláž. Súčasťou je tiež recepcia a inteligentný systém riadenia prostredia v budove.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaBezručova, Bratislava-Staré Mesto, Slovensko
ParkovanieÁno
Poplatky+ 4 EUR
Parking190 EUR/park. miesto
Vybavenie
Bezbariérový prístupVýťah
KlimatizáciaRecepcia
Prístup 24/7Otvárateľné okná
Možnosť zmeny dispozíciePodlahové boxy
Kryté parkovanie

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme