www.najdikancelarie.sk logo
Prenájom

LÍŠČIE NIVY

Bratislava IIPonuka č. ST-02584

Administratívna budova sa nachádza na ulici Líščie Nivy, hneď blízko budovy SLOVANET a Záhradníckej ulice. Budova má 4 podlažia. Priemerná veľkosť podlažia pre administratívne účely sa pohybuje na úrovni 99 m². Objekt bol postavený v roku 1921 a odvtedy prechádzal pravidelne rekonštrukciami do dnešnej, moderne vyzerajúcej podoby. Parkovanie je možné na vlastnom vyhradenom parkovisku za budovou vo vnútornom dvore. Občianska vybavenosť je vďaka lokalite budovy na veľmi dobrej úrovni, rovnako ako dostupnosť do centra a iných častí mesta.

Pár metrov od budovy sa nachádza MHD zastávka električiek, ktoré vedú smerom do a von z centra mesta. Občiansku vybavenosť zabezpečujú reštaurácie a kaviarne v okolí a ďalšie služby spoľahlivo pokrýva OC Central vzdialené len 5 minút autom. V pešej blízkosti sa tiež nachádzajú hneď 2 veľké potraviny LIDL a BILLA, rovnako ako známe Štrkovecké jazero. Objekt sa nachádza blízko ulice Bajkalská a disponuje vďaka tomu tiež veľmi dobrým napojením na diaľničný obchvat D1 do niekoľkých minút.

Do vybavenia kancelárskych priestorov patria okrem iného prvky ako klimatizácia, štruktúrovaná kabeláž a otvárateľné okná.

  • Nájom

    11 € / m² / mesačne

    + 1 €Servisný poplatok

Dostupné

PlochaPoschodiePoznámkaČasovanie
194 m²Ihneď
Celková plocha k dispozícii
194 m²

Ďalšie informácie

Lokalita
Bratislava II

Vybavenie

Otvárateľné okná | Možnosť vlastného usporiadania | Prístup 24/7

Podobné v okolí