Office

LÍŠČIE NIVY

od 11 EUR za m2 / mesiac

ST-02584

Administratívna budova sa nachádza na ulici Líščie Nivy, hneď blízko budovy SLOVANET a Záhradníckej ulice. Budova má 4 podlažia. Priemerná veľkosť podlažia pre administratívne účely sa pohybuje na úrovni 99 m². Objekt bol postavený v roku 1921 a odvtedy prechádzal pravidelne rekonštrukciami do dnešnej, moderne vyzerajúcej podoby. Parkovanie je možné na vlastnom vyhradenom parkovisku za budovou vo vnútornom dvore. Občianska vybavenosť je vďaka lokalite budovy na veľmi dobrej úrovni, rovnako ako dostupnosť do centra a iných častí mesta.

Pár metrov od budovy sa nachádza MHD zastávka električiek, ktoré vedú smerom do a von z centra mesta. Občiansku vybavenosť zabezpečujú reštaurácie a kaviarne v okolí a ďalšie služby spoľahlivo pokrýva OC Central vzdialené len 5 minút autom. V pešej blízkosti sa tiež nachádzajú hneď 2 veľké potraviny LIDL a BILLA, rovnako ako známe Štrkovecké jazero. Objekt sa nachádza blízko ulice Bajkalská a disponuje vďaka tomu tiež veľmi dobrým napojením na diaľničný obchvat D1 do niekoľkých minút.

Do vybavenia kancelárskych priestorov patria okrem iného prvky ako klimatizácia, štruktúrovaná kabeláž a otvárateľné okná.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaLíščie Nivy, Bratislava-Ružinov, Slovensko
ParkovanieÁno
Poplatky+ 1 EUR
Vybavenie
KlimatizáciaPrístup 24/7
Otvárateľné oknáMožnosť zmeny dispozície

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme