Office

SOLAR

od 10 EUR za m2 / mesiac

ST-02562

Polyfunkčný objekt SOLAR sa nachádza na Budatínskej ulici v južnej časti Bratislavskej Petržalky blízko hlavného dopravného ťahu Panónskej ulice. To zabezpečuje veľmi dobré napojenie do ostatných mestských častí mesta ako aj do centra mesta a na diaľnicu D1. Jedná sa o novostavbu, ktorá bola dokončená v roku 2014. Budova pozostáva z 11 podlaží, pričom na 2. nadzemnom podlaží sa nachádzajú kancelárie o celkovej rozlohe 1 650 m². Na prízemí sa nachádzajú priestory vhodné pre obchodné prevádzky spolu s potravinami. Zvyšné vyššie podlažia sú vyhradené na rezidenčné účely. Podzemné podlažia slúžia ako parkovacia garáž pre cca 80 automobilov. Parkovať je možné aj v areáli objektu na jednom zo 49 parkovacích miest. Občiansku vybavenosť zabezpečujú potraviny priamo na prízemí budovy, TESCO vzdialené 2 minúty autom, prípadne OC Aupark (12 minút autom). Najbližšia pošta je vzdialená 3 minúty autom. O dobrú MHD dostupnosť sa postará množstvo zastávok priamo v okolí budovy, vďaka ktorým je tu tiež dobré napojenie sieťou MHD do centra mesta.

Kancelárske priestory sú vybavené na modernej úrovni a zahŕňajú prvky ako otvárateľné okná, klimatizácia, 24/7 prístup, ako aj štruktúrovanú kabeláž a bezpečnostný systém. Flexibilita priestorov je na dobrej úrovni.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaBudatínska, Bratislava-Petržalka, Slovensko
ParkovanieÁno
Poplatky+ 4 EUR
Vybavenie
VýťahKlimatizácia
Prístup 24/7Otvárateľné okná
Možnosť zmeny dispozícieKryté parkovanie

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme