www.najdikancelarie.sk logo
Prenájom

ODBORÁRSKA 21

Bratislava IIIPonuka č. ST-02580

Administratívna budova sa nachádza na Odborárskej ulici v Bratislavskom Novom meste. Budova pozostáva zo 4 nadzemných podlaží. Parkovať je možné priamo v areáli objektu pred budovou na vlastnom vyhradenom parkovisku. Budova disponuje veľmi dobrým napojením z Odborárskej ulice na ulicu Vajnorskú, ktorá predstavuje jednu z hlavných dopravných tepien v rámci Bratislavy, či už smerom von z mesta na diaľnicu D1, alebo do centra. Predstavuje tak zároveň hlavné spájadlo s ostatnými mestskými časťami.

  • Nájom

    8 € / m² / mesačne

    + 3 €Servisný poplatok
  • Parkovanie

    50 € / miesto / mesiac

Dostupné

PlochaPoschodiePoznámkaČasovanie
40 m²Ihneď
Celková plocha k dispozícii
40 m²

Doplňujúce informácie

Kancelárske priestory sú zariadené na veľmi dobrej úrovni, zahrňujú prvky ako klimatizácia, otvárateľné okná, štruktúrovaná kabeláž, či strednú úroveň flexibility dispozície priestorov podľa aktuálnych možností.

V okolí sa nachádza dostatok reštaurácií a barov poskytujúcich denné menu počas pracovného dňa. Ďalšiu občiansku vybavenosť plnohodnotne dopĺňa obchodné centrum POLUS (VIVO), ktoré je vzdialené len 5 minút autom, a ktoré zahŕňa služby ako banky, odevy, pošta, kino a rôzne ďalšie

O napojenie na siete verejnej dopravy sa postarajú zastávky MHD (najmä električiek) ako aj diaľkových spojov, vzdialené len 4 minúty pešo na zmienenej Vajnorskej ulici.

Ďalšie informácie

Lokalita
Bratislava III

Vybavenie

Otvárateľné okná | Recepčná služba | Výťah

Podobné v okolí