Office

AB KAPA VAJNORSKÁ

od 9 EUR za m2 / mesiac

ST-02509

Administratívna budova KAPA na Vajnorskej ulici sa nachádza v obchodno-priemyselnej časti mesta Bratislava - Nové mesto. Posledná rekonštrukcia bola dokončená v roku 2018. Vďaka svojej blízkosti k jazeru Zlaté Piesky, ako aj obchodným centrám ako Shopping Palace a OD Tesco, je občianska vybavenosť v tejto lokalite v podobe možností stravovania, ale aj bánk či pošty na dobrej úrovni. Neďaleko je tiež dom nábytku ASKO. Vďaka svojej polohe je tu veľmi dobrý prístup na diaľnicu D1 ako aj hlavnú cestu do mesta. Navyše lokalita disponuje dobrým pokrytím sieťou liniek MHD. Objekt ponúka tiež možnosti parkovania pred budovou a skladové priestory.

Kancelárske priestory sú vybavené v štandarde, ktorý zahrňuje klimatizáciu, otvárateľné okná, ale aj štruktúrovanú kabeláž a strážna služba v režime 24/365. Nechýba tiež recepcia s 24/7 prístupom do budovy. Flexibilita úpravy priestoru sa pohybuje na strednej úrovni.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaVajnorská, Bratislava-Nové Mesto, Slovensko
ParkovanieÁno
Jednotky
140 m²300 m²
Poplatky+ 3 EUR
Parking50 EUR/park. miesto
Vybavenie
KlimatizáciaRecepcia
Prístup 24/7Otvárateľné okná
Možnosť zmeny dispozície

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme