Kancelárske oddelenie 108 AGENCY opäť boduje na trhu

Michal Rudinský, Head of Office v 108 AGENCY, zabezpečil prenájom nových kancelárskych priestorov pre klienta v budove PLUS CENTRUM v Bratislave-Petržalke o výmere 3.392 m2. Dopyt so všetkými špecifickými požiadavkami na priestory zo strany klienta bol po prijatí rýchlo spracovaný a v rozsahu necelých dvoch mesiacov už boli podpísané zmluvy o prenájme ich nových kancelárskych priestorov.

PLUS CENTRUM je administratívna budova situovaná na Panónskej ceste v severovýchodnej časti mesta Bratislavy. Okrem kvalitných služieb ponúka aj nádherný výhľad na Bratislavský hrad a na ďalšie dominanty mesta na ľavom brehu Dunaja. Z lokality je priamy a jednoduchý prístup do centra mesta, čo bola aj jedna z hlavných požiadaviek nového nájomcu.

108 AGENCY, túto budovu prenajíma exkluzívne. Vďaka umiestneniu jedného veľkého nájomcu a pár menších nájomcov je takmer na 100% obsadená, čo sa všeobecne v tomto zložitom období považuje za veľký úspech.

„Ak by som sa mal vyjadril k spolupráci s pánom Michalom Rudinským a tým pádom aj s firmou 108 AGENCY, stačil by prívlastok výborná. V tom je zahrnuté takmer všetko. Zvlášť si to uvedomujem v dobe covidovej, ktorá je pre prenajímateľov kancelárií aspoň taká ťažká ako pre amatérskeho horolezca ísť na Mount Everest a to bez kyslíkového prístroja. Pre mňa bola a ešte aj je dôležitá pravidelná výmena názorov a hodnotenie stavu, prípadne vývoja. Zakaždým sme posudzovali požiadavky a náročnosť klientov, aby sme pochopili ich filozofiu a vytvorili im tak komfortné prostredie. Aj vďaka tomu sa nám spoločne podarilo prenajať za približne pol roka vyše 3.500 m2 kancelárskych priestorov. To považuje zvlášť v tomto období za veľký spoločný úspech,“ hodnotí Jozef Dukes, konateľ REAL PRIM, s.r.o.