Kancelárske oddelenie 108 AGENCY opäť boduje na trhu

05.10.2021

Ďalším úspechom kancelárskeho oddelenia slovenskej pobočky 108 AGENCY je exkluzívny prenájom takmer celej kancelárskej budovy PLUS CENTRUM v Bratislave. Vďaka Michalovi Rudinskému, Head of Office v 108 AGENCY sa tak stalo za necelých 6 mesiacov.

Kancelárske oddelenie 108 AGENCY opäť boduje na trhu

Michal Rudinský, Head of Office v 108 AGENCY, zabezpečil prenájom nových kancelárskych priestorov pre klienta  v budove PLUS CENTRUM v Bratislave-Petržalke o výmere 3.392 m2. Dopyt so všetkými špecifickými požiadavkami na priestory zo strany klienta bol po prijatí rýchlo spracovaný a v rozsahu necelých dvoch mesiacov už boli podpísané zmluvy o prenájme ich nových kancelárskych priestorov.

PLUS CENTRUM je administratívna budova situovaná na Panónskej ceste v severovýchodnej časti mesta Bratislavy. Okrem kvalitných služieb ponúka aj nádherný výhľad na Bratislavský hrad a na ďalšie dominanty mesta na ľavom brehu Dunaja. Z lokality je priamy a jednoduchý prístup do centra mesta, čo bola aj jedna z hlavných požiadaviek nového nájomcu.

108 AGENCY, túto budovu prenajíma exkluzívne. Vďaka umiestneniu jedného veľkého nájomcu a pár menších nájomcov je takmer na 100% obsadená, čo sa všeobecne v tomto zložitom období považuje za veľký úspech.

„Ak by som sa mal vyjadril k spolupráci s pánom Michalom Rudinským a tým pádom aj s firmou 108 AGENCY, stačil by prívlastok výborná. V tom je zahrnuté takmer všetko. Zvlášť si to uvedomujem v dobe covidovej, ktorá je pre prenajímateľov kancelárií aspoň taká ťažká ako pre amatérskeho horolezca ísť na Mount Everest a to bez kyslíkového prístroja. Pre mňa bola a ešte aj je dôležitá pravidelná výmena názorov a hodnotenie stavu, prípadne vývoja. Zakaždým sme posudzovali  požiadavky a náročnosť klientov, aby sme pochopili ich filozofiu a vytvorili im tak komfortné prostredie. Aj vďaka tomu sa nám spoločne podarilo prenajať za približne pol roka vyše 3.500 m2 kancelárskych priestorov. To považuje zvlášť v tomto období za veľký spoločný úspech,“ hodnotí Jozef Dukes, konateľ REAL PRIM, s.r.o.

Pre 108 AGENCY bolo obrovskou výzvou obsadiť veľkú kancelársku budovu za tak krátky čas ako je 6 mesiacov a ešte k tomu aj počas covidového obdobia, ktoré tomuto sektoru vôbec nepraje. „Považujem to aj za svoju osobnú výhru, že sa nám to podarilo a spolu s aktívnou spoluprácou nášho tímu s pánom Dukesom, konateľom REAL PRIMU sme dokázali vyhovieť očakávaniam nájomcov. Teším sa, že nám developeri dôverujú a že sme schopní dodržať termíny v exkluzívnych kontraktoch,“ dodáva Michal Rudinský zo 108 AGENCY.

Dozviete sa to ako prví!
Najnovšia ponuka relevantných
nehnuteľností na e-mail

Ak chcete dostávať informácie o aktuálnych voľných priestoroch, prosím napíšte nám sem Vaše telefónne číslo a emailovú adresu. Budeme Vás kontaktovať pre doplnenie bližších informácií o preferovanej nehnuteľnosti.

Spolupracujeme