Innovatrics sa sťahuje do Lakeside Parku 02

Slovenská technologická spoločnosť Innovatrics, ktorá je svetovým lídrom vo svojej oblasti sa rozhodla prenajať si celé dve podlažia s plochou 2.492 m2. Ich hlavnou požiadavkou bol kvalitný priestor, kde sa budú dobre cítiť a môžu si dopriať potrebný relax ruka v ruke s ekologicky zodpovedným prístupom. Michal Rudinský, Head of Office Agency zo 108 AGENCY Slovakia zabezpečil hladký priebeh celej transakcie od vyhľadania tej správnej budovy podľa ich požiadaviek, až po finálny podpis zmluvy.

„Na základe dobrých referencií sme sa rozhodli spolupracovať pri hľadaní nových priestorov našej centrály s Michalom Rudinským zo 108 AGENCY. Vysoké štandardy, rýchle jednanie a flexibilita sú súčasťou nášho pracovného prostredia v Innovatrics. Rovnaký duch profesionálneho prístupu sme našli aj v agentúre 108 AGENCY. Chceme poďakovať Michalovi, že nás trpezlivo viedol celým procesom a tešíme sa na naše nové kancelárie,“ hovorí Barbora Horvat, CFO/COO Innovatrics.

Kancelársky projekt Lakeside Park 02 je krátko pred dokončením, ktoré je naplánované na 2. kvartál tohto roku. Už dávnejšie prilákal veľkého nájomcu Plzeňský Prazdroj, k nemu teraz pribúdajú ďalšie zvučné mená – okrem spomenutých značiek Innovatrics aj Zľava Dňa, Reming Consult, Etops, DaneTax, Malina, UP Slovensko a Adifex. Naplnenosť projektu zazmluvnenými nájomcami je pred dokončením vyššia ako 60 %.