Innovatrics sa sťahuje do Lakeside Parku 02

04.08.2022

Atraktívna lokalita v blízkosti jazera Kuchajda a komfortné pracovné prostredie projektu Lakeside Park 02 láka čoraz viac firiem. V modernom administratívnom komplexe, ktorý vzniká v spolupráci Immocapu a WOOD & Company, pribúdajú noví nájomcovia. Projekt láka firmy najmä vďaka vysokému komfortu, skvelej dopravnej dostupnosti a najmodernejším štandardom kancelárskych priestorov.

Innovatrics sa sťahuje do Lakeside Parku 02

Slovenská technologická spoločnosť Innovatrics, ktorá je svetovým lídrom vo svojej oblasti sa rozhodla prenajať si celé dve podlažia s plochou 2.492 m2. Ich hlavnou požiadavkou bol kvalitný priestor, kde sa budú dobre cítiť a môžu si dopriať potrebný relax ruka v ruke s ekologicky zodpovedným prístupom. Michal Rudinský, Head of Office Agency zo 108 AGENCY Slovakia zabezpečil hladký priebeh celej transakcie od vyhľadania tej správnej budovy podľa ich požiadaviek, až po finálny podpis zmluvy. 

„Na základe dobrých referencií sme sa rozhodli spolupracovať pri hľadaní nových priestorov našej centrály s Michalom Rudinským zo 108 AGENCY. Vysoké štandardy, rýchle jednanie a flexibilita sú súčasťou nášho pracovného prostredia v Innovatrics. Rovnaký duch profesionálneho prístupu sme našli aj v agentúre 108 AGENCY. Chceme poďakovať Michalovi, že nás trpezlivo viedol celým procesom a tešíme sa na naše nové kancelárie,“ hovorí Barbora Horvat, CFO/COO Innovatrics.

Kancelársky projekt Lakeside Park 02 je krátko pred dokončením, ktoré je naplánované na 2. kvartál tohto roku. Už dávnejšie prilákal veľkého nájomcu Plzeňský Prazdroj, k nemu teraz pribúdajú ďalšie zvučné mená – okrem spomenutých značiek Innovatrics aj Zľava Dňa, Reming Consult, Etops, DaneTax, Malina, UP Slovensko a Adifex. Naplnenosť projektu zazmluvnenými nájomcami je pred dokončením vyššia ako 60 %.

„Sme radi, že sme našim budúcim nájomcom dokázali ponúknuť mimoriadne komfortné a tvorivé pracovné prostredie. Obrovským plusom Lakeside Park 02 je aj flexibilita kancelárií a možnosť prispôsobiť priestory tak, aby reflektovali meniaci sa svet práce, uľahčili spoluprácu tímov a posilňovali firemnú kultúru. V prvom rade nám však ide o to, aby sa firmy aj ľudia cítili v týchto priestoroch dobre, mali dokonalé pohodlie na prácu a mohli sa plne sústrediť na to, čo je dôležité,“ vysvetlil hlavné benefity Lakeside Parku 02 Martin Marko, obchodný riaditeľ spoločnosti Immocap.

Dozviete sa to ako prví!
Najnovšia ponuka relevantných
nehnuteľností na e-mail

Ak chcete dostávať informácie o aktuálnych voľných priestoroch, prosím napíšte nám sem Vaše telefónne číslo a emailovú adresu. Budeme Vás kontaktovať pre doplnenie bližších informácií o preferovanej nehnuteľnosti.

Spolupracujeme