Corwin predal svoj vlajkový projekt Blumental Offices

Blumental Offices sa nachádzajú v strategickej polohe na hranici Starého Mesta v populárnej štvrti Blumentál a v blízkosti významných dopravných uzlov. Objekt má takisto dobré napojenie na vnútorný diaľničný okruh. Komplex je tvorený spojením šesťpodlažnej a dvanásťpodlažnej budovy, ktorá celkovo obsahuje 21.597 m2 prenajímateľnej plochy, ktorá zahrnuje viac ako 16.000 m2 kancelárskych priestorov a takmer 3.500 m2 obchodných. Parkovanie je v dvojpodlažnej podzemnej garáži.

K devízam budovy má patriť okrem jej polohy aj vysoká úroveň ekologickej certifikácie – vďaka LEED Gold má ísť o jednu z najekologickejších budov na Slovensku. Dôležitá je aj prítomnosť významných firiem, medzi ktoré napríklad patrí Zurich Insurance Company Ltd., JLL, TPA AUDIT, s.r.o. a P3 Logistics.

Pre ZFP Investments ide o ďalšiu akvizíciu na Slovensku. Dnes tu už vlastní Obchodné centrum Forum v Poprade alebo pozemky na Triblavine, kde sa má budovať logistické centrum.

Pre Corwin ide o obrovskú finančnú injekciu, ktorá mu pomôže v ďalšom rozvoji. Ten sa už nezameriava len na Bratislavu, ale v čoraz väčšej miere na zahraničie – na Ľubľanu v Slovinsku a výhľadovo aj na Prahu.