108 AGENCY opäť zvíťazila na tohtoročných CIJ Awards Slovakia 2022

CIJ EUROPE hostilo 22. novembra 2022 už 18. ročník udeľovania cien Slovakia CIJ Awards v hoteli Radisson BLU Carlton v Bratislave.

CIJ Awards je najdlhšie prebiehajúcim podujatím udeľovania cien komerčných nehnuteľností na Slovensku a za posledných 18 rokov sa neustále vyvíjalo, aby držalo krok so zmenami na lokálnych, regionálnych a medzinárodných trhoch s nehnuteľnosťami. Víťaza jednotlivých kategórií vyberala odborná porota a čitatelia CIJ EUROPE prostredníctvom online hlasovania.

Slovenská 108 AGENCY bola nominovaná v troch kategóriách, z ktorých sa jej podarilo získať víťaznú sošku v kategórii Best New Office Lease Tenant Transaction za sprostredkovanie prenájmu klientovi Innovatrics v budove Lakeside park 2. Úspech v tejto kategórii oslavovala už druhý krát a opäť tak potvrdila úlohu lídra trhu sprostredkovania komerčných nehnuteľností na Slovensku. Ocenenie je udeľované za výsledky dosiahnuté počas posledných dvanástich mesiacov.

108 AGENCY sprostredkovala v priebehu uplynulého roku na Slovensku prenájom viac ako 9341 m2 moderných kancelárskych priestorov. Transakcia Innovatrics bola najväčšou transakciou v prenájme kancelárskych priestorov za Q2/2022 s výmerou 2,492 m2. Medzi ďalšie významné transakcie uskutočnené za posledných 12 mesiacov okrem iných patrí aj sprostredkovanie prenájmu pre klientov ako Powerplay Studio v Digital Parku alebo Voxwise, Budimex či GD-TEAM v budove Myhive Tower.