V Banskej Bystrici otvoria office budovu – spĺňa všetky atribúty vysoko moderného projektu

12.03.2021

V Banskej Bystrici, vzniká unikátny projekt. Ide o modernú administratívnu budovu Interpolis Office Center, ktorá je navrhnutá podľa najmodernejších zásad. Pre nájomcov ponúka celkovo 8.200 m2 prenajímateľnej plochy a 209 parkovacích miest. Jej otvorenie ja naplánované na jeseň 2021.

„Banská Bystrica je mesto s veľkým potenciálom a množstvom šikovných, vysokoškolsky vzdelaných ľudí z celého Slovenska, ktorí dosahujú vzdelanie práve v tomto regióne. Po štúdiu však mladí a perspektívni ľudia odchádzajú za prácou do väčších miest. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli pre investíciu do výstavby modernej office budovy v Banskej Bystrici. Tá poskytne priestor pre progresívne spoločnosti, so záujmom o dlhodobé ťaženie z potenciálu mesta. Chceme priniesť firmám miesto, ktoré svojím vzhľadom a vlastnosťami prispeje k uzavretiu nových partnerstiev a obchodov či príjemnej atmosfére na pracovisku medzi zamestnancami. Interpolis Office Center tak môže konkurovať moderným budovám v Bratislave alebo Košiciach,“ uviedol Michal Filip, projektový manažér Interpolis Office Center.

„Interpolis Office Center spĺňa všetky predstavy o modernej, ultra nízkoenergetickej administratívnej budove. Projekt obsahuje variabilné riešenia interiéru, parkovací dom, bezbariérový prístup, nabíjaciu stanicu pre elektromobily, reštauráciu a množstvo ďalších benefitov, čo zaujmú každú spoločnosť,“ uviedli autori projektu Paulíny Hovorka Architekti.

Dozviete sa to ako prví!
Najnovšia ponuka relevantných
nehnuteľností na e-mail

Ak chcete dostávať informácie o aktuálnych voľných priestoroch, prosím napíšte nám sem Vaše telefónne číslo a emailovú adresu. Budeme Vás kontaktovať pre doplnenie bližších informácií o preferovanej nehnuteľnosti.

Spolupracujeme