Sky Park vstúpil do druhej fázy. Druhá kancelárska budova bude iná

10.09.2021

SKY PARK sa rozprestiera na území bývalej industriálnej zóny. V dvoch fázach prinesie na bratislavský realitný trh celkovo šesť výškových budov.

Koncom minulého roka bola ukončená prvá etapa sledovaného projektu SKY PARK, ktorý patril k najväčším investíciám pozemného staviteľstva na území SR. V roku 2020 bola dokončená aj kancelárska budova SKY PARK Offices z dielne Vietzke & Borstelmann Architekten. Na prenájom ponúka viac ako 31.000 m2 kancelárskych priestorov v najvyššom štandarde.

„V rámci druhej etapy plánujeme výstavbu výškovej administratívnej budovy SKY PARK Tower, ktorá takisto pochádza z dielne Zaha Hadid Architects,“ približuje Juraj Nevolník, výkonný riaditeľ v spoločnosti Penta Real Estate Slovensko. „Začiatok výstavby je naplánovaný v priebehu roka 2021. Veža má so svojou takmer 120-metrovou výškou a unikátnym dizajnom ambíciu stať sa dominantou hlavného mesta.“

Kancelárska budova SKY PARK Offices má 18 podlaží, 31.000 m2 prenajímateľnej plochy, z ktorých je viac ako 1.200 m2 určených pre drobné obchodné prevádzky. V budove je k dispozícii takmer 600 parkovacích miest a 90 miest na bicykle. Budova tiež spĺňa požiadavky na udržateľnosť v súlade s certifikátom LEED Gold a takisto požiadavky na zdravé pracovné prostredie certifikácie WELL Gold.

Dozviete sa to ako prví!
Najnovšia ponuka relevantných
nehnuteľností na e-mail

Ak chcete dostávať informácie o aktuálnych voľných priestoroch, prosím napíšte nám sem Vaše telefónne číslo a emailovú adresu. Budeme Vás kontaktovať pre doplnenie bližších informácií o preferovanej nehnuteľnosti.

Spolupracujeme