Office

SEBERÍNIHO 1

od 9,50 EUR za m2 / mesiac

MR-0161

Administratívna budova Seberíniho 1 je po kompletnej rekonštrukcii exteriéru i interiéru, vrátane hliníkových okien. Budova aj parkoviská sú chránené a monitorované kamerovým systémom. Štandardná kancelária je vybavená kobercom, osvetlením, žalúziami na oknách, klimatizáciou a štruktúrovanou kabelážou. Výhodou je možnosť pripojenia sa na optický kábel. V suteréne budovy sa nachádzajú skladové priestory. Bezproblémové parkovanie je zabezpečené dostatočným počtom voľných parkovacích boxov priamo pred budovou – 90 boxov. Toto parkovisko je vyhradené len pre klientov s rezerváciou parkovacieho boxu. Vedľa budovy sa nachádza parkovisko (160 voľných parkovacích boxov), na ktorom je tiež možnosť rezervovať si parkovací box , ale je tu povolené parkovanie aj našim klientom, prípadne ich návštevníkom. V budove sa ďalej nachádza: denne otvorený bufet, jedáleň a čínska reštaurácia, notár, advokátske kancelárie, daňoví poradcovia, stavebné spoločnosti, praktický lekár, lekáreň, rádiá, predajňa kancelárskych potrieb.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaSeberíniho , Bratislava-Ružinov, Slovensko
ParkovanieÁno
Poplatky+ 4 EUR
Parking60 EUR/park. miesto
Vybavenie
VýťahKlimatizácia
RecepciaPrístup 24/7
Otvárateľné oknáMožnosť zmeny dispozície

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme