Office

TECHNOPOL BIZNISUIT

od 10 EUR za m2 / mesiac

MR-0167

TECHNOPOL CENTRUM sa nachádza v mestskej časti Bratislava – Petržalka na Kutlíkovej ulici v blízkosti hraničných priechodov Rajka, Kitssee, Berg a Jarovce. Jednoduché a rýchle spojenie s diaľničnými obchvatmi zabezpečuje komfortný prístup z Českej republiky, Maďarska i Rakúska, taktiež z Letiska M.R. Štefánika. Blízka železničná stanica v Petržalke zaisťuje aj priame spojenie s Viedňou. Vybavenie a služby TECHNOPOL CENTRUM sú koncipované tak, aby nájomcovia mali poruke všetko, čo pre svoje podnikanie potrebujú – od kongresového centra s možnosťou cateringu, cez chutnú dennú jedáleň a príjemnú kaviareň, až po výnimočnú reštauráciu LIVIANO, ktorá patrí k top 10 TREND reštauráciám na Slovensku. Objekt, rozdelený na dva 19-podlažné bloky A a B, ponúka na prenájom širokú škálu administratívnych priestorov s výmerou už od 17 m2. Má k dispozícii vlastnú údržbu, čo zaručuje operatívne vyriešenie požiadaviek klientov. Samozrejmosťou je bezproblémové parkovanie ako pre nájomcov, tak aj pre návštevníkov.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaKutlíkova, Bratislava-Petržalka, Slovensko
ParkovanieÁno
Poplatky+ 5 EUR
Parking90 EUR/park. miesto
Vybavenie
Bezbariérový prístupVýťah
KlimatizáciaRecepcia
Prístup 24/7Otvárateľné okná
Možnosť zmeny dispozície

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme