Office

Obchodné priestory - STEIN

od 20 EUR za m2 / mesiac

ST-R-0058

Administratívny projekt STEIN OFFICE PART na Legionárskej ulici v Bratislave postavili na mieste bývalého známeho pivovaru Stein. Projekt bol dokončený v roku 2018 a získal certifikát LEED
GOLD. Vo svojom vnútri disponuje viac než 9 500 m² kancelárskych priestorov na 9 nadzemných podlažiach a viac než 250 parkovacími miestami v podzemnej garáži. Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza 900 m² určených pre obchodné priestory. V blízkosti je množstvo reštaurácií, kaviarní a barov, ale aj 3 parky, ktoré sa spoločne postarajú o príjemný relax počas pracovného dňa. Občiansku vybavenosť tu ďalej zabezpečuje aj obchodné centrum Central, vzdialené len 5 minút autom alebo pešo. Blízko nechýba tiež Trnavské mýto, ktoré predstavuje dôležitý bod pre všetky druhy MHD.

Kancelárske priestory patria k najvyššej kvalite a tak nie je prekvapením, že dosahujú najvyššieho štandardu A. Samozrejmosťou sú tak otvárateľné okná, zdvojené podlahy, či štruktúrovaná kabeláž. Integrovaný systém pre klimatizáciu, vykurovanie a vetranie sa tiež postará o garantovanú vlhkosť 30 % ideálnu pre pracovné prostredie, ktoré je možné flexibilne upravovať z hľadiska dispozície.

Obchodné priestory sú k dispozícii vo výmere 37 až 107 m2.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaLegionárska, Bratislava-Staré Mesto, Slovensko
ParkovanieÁno
Jednotky
37 m²55 m²
76 m²95 m²
95 m²107 m²
107 m² 
Poplatky+ 4 EUR
Parking130 EUR/park. miesto
Vybavenie
Bezbariérový prístupVýťah
KlimatizáciaRecepcia
Prístup 24/7Otvárateľné okná
Možnosť zmeny dispozíciePodlahové boxy
Kryté parkovanie

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme