Office

Obchodné priestory - GORKÉHO 4

na vyžiadanie

ST-R-02521

Exkluzívne kancelárske priestory na vysokej úrovni v srdci Starého mesta Bratislavy. Budova sa nachádza priamo za historickou budovou SND, len kúsok od Hviezdoslavovho námestia a sietí úzkych uličiek starého mesta s množstvom barov a reštaurácií. Objekt prešiel kompletnou rekonštrukciou ku koncu roka 2018, vďaka čomu získal aj prestížne ocenenie CIJ AWARDS Slovakia v kategórii najlepšia komerčná obnova v roku 2019. Jedinečné prepojenie historickej architektúry v podobe zdobených fasád do najmenších detailov, s modernými prvkami zabezpečujúcimi vysokú technickú úroveň priestorov. To všetko je zárukou kvality a exkluzivity pre najnáročnejších klientov. Občianska vybavenosť je vďaka lokalite budovy na vysokej úrovni. O MHD napojenie sa postarajú početné zastávky najmä električiek v bezprostrednej blízkosti budovy. Na svojich 5 podlažiach ponúka priestory na prenájom vo výmere 3 100 m².

Kancelárske priestory na najvyššej úrovni zahŕňajú prvky ako otvárateľné okná, klimatizáciu, recepciu, flexibilitu dispozície priestorov a vlastnú reštauráciu a bar.

Obchodné priestory sú k dispozícii na 1. zníženom podlaží vo výmere 420 m2.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaGorkého, Bratislava-Staré Mesto, Slovensko
Poplatky+ 5 EUR
Vybavenie
VýťahKlimatizácia
RecepciaPrístup 24/7
Otvárateľné oknáMožnosť zmeny dispozície

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme