Office

KLINGERKA - Bratislava

na vyžiadanie

02589

Nová administratívna budova Klingerka má 11 poschodí a prenajímateľnú kancelársku plochu 10.500 m2. Jej meno nadväzuje na historický odkaz územia, pretože tejto lokalite sa od nepamäti hovorilo „Klingerka“. Projekt je kvalitne prevedený s prepracovanými dispozíciami, disponuje certifikáciou BREEAM EXCELLENT a má 238 vlastných parkovacích miest. Priemerná rozloha podlažia je 1.136 m2. Chladenie a kúrenie je zabezpečené 2-trubkovými fan coil jednotkami a parapetnými radiátormi. Dátová a silnoprúdová kabeláž je v podlahových škatuliach. Kancelárie majú otvárateľné vetracie klapky, prirodzené vetranie a vnútorné žalúzie. Budova sa nachádza v tichej rozvojovej zóne pri starom prístave, na okraji nového širšieho centra mesta. Stredobodom toto centra je Eurovea City s bohatou ponukou zábavy a gurmánskych zážitkov. Z budovy sú nádherné výhľady na rôzne krásy Bratislavy. 15 minút chôdze trvá cesta do historického centra Bratislavy.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaSlovensko
Vybavenie
Bezbariérový prístupVýťah
KlimatizáciaRecepcia
Prístup 24/7Otvárateľné okná
Možnosť zmeny dispozíciePodlahové boxy
Kryté parkovanie

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme