Office

POND RYBNIČNÁ

od 7,90 EUR za m2 / mesiac

ST-02560

Administratívna budova s reprezentatívnymi priestormi na začiatku Bratislavy-Vajnory. To je podnikateľské centrum POND na Rybničnej ulici. Budova bola kompletne zrekonštruovaná v roku 2019. Na svojich 2 podlažiach poskytuje svojim nájomcom 27 moderných kancelárií o celkovej rozlohe 1 521 m² a skladové priestory o rozlohe 1 122 m². Obe sú zariadené modernou a výkonnou vzduchotechnikou. Parkovať je možné pre osobné aj nákladné vozidlá priamo v areáli objektu. Súčasťou areálu je aj vlastný autoservis. Celý objekt je navyše zabezpečený kvalitným kamerovým systémom. Dostupnosť objektu z diaľnice je vzhľadom na svoju polohu veľmi dobrá, ideálna pre klientov, ktorí sa chcú vyhnúť zápcham v centre Bratislavy. Oblasť je známa budovaním infraštruktúry skladových a logistických centier v okolí. O občiansku vybavenosť sa postará široké spektrum doplnkových služieb priamo v budove, ktoré tak navyše dotvárajú špecifickú atmosféru. Okrem autoservisu je to aj vlastné bistro SHPAIZA na prízemí, ktorá pripravuje jedlá z lokálnych sezónnych kvalitných potravín. O ďalšiu občiansku vybavenosť sa postará OC Vajnoria vzdialené 5 minút autom, alebo nákupné centrum AVION vzdialené 10 minút autom rovnako ako Letisko M.R. Štefánika.

Kancelárske priestory sú presvetlené a vybavené na modernej úrovni. Zahŕňajú prvky ako vzduchotechnika, otvárateľné okná, klimatizácia a štruktúrovaná kabeláž. Nechýbajú tiež 2 zdieľané zasadačky na reprezentatívnej úrovni s elektronickým plánovaním, ako aj moderne vybavené kuchynky a toalety. Na požiadanie je možné kancelárie zariadiť nábytkom. Flexibilita priestorov je na dobrej úrovni.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaRybničná, Bratislava-Vajnory, Slovensko
ParkovanieÁno
Poplatky+ 4 EUR
Vybavenie
VýťahKlimatizácia
RecepciaPrístup 24/7
Otvárateľné oknáMožnosť zmeny dispozície

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme