Office

ZOCHOVA 6-8

od 13 EUR za m2 / mesiac

ST-0174

Administratívna budova ZOCHOVA leží v centre Bratislavy len kúsok od rovnomennej zastávky MHD a pekným výhľadom na monument mesta - Bratislavský hrad. Historické centrum sa nachádza v pešej vzdialenosti, čo vhodne dopĺňa občiansku vybavenosť. Tú podporuje aj neďaleké obchodné centrum Aupark vzdialené 1 MHD zastávku, prípadne pošta vzdialená 600 metrov na námestí SNP. Svojim nájomcom budova ponúka služby administratívnych priestorov na rozlohe viac než 2300 m² rozdelené do 4 nadzemných podlaží, kde na prízemí sa nachádza Fitness centrum. V okolí sa navyše nachádza hotel Falkensteiner a budova Vysokej školy múzických umení, ktoré tak vhodne dotvárajú celkové historické predmestie. Budova okrem priestorov ponúka svojim nájomcom aj parkovanie priamo v areáli objektu na vlastnom parkovisku. V roku 2013 bola budova zrekonštruovaná vrátane spoločných zasadacích miestnosti, ktoré je možné si aj krátkodobo prenajať.

Kancelárske priestory ponúkajú vysoký štandard vybavenia pre svojich nájomcov v podobe zdvojených podláh so štruktúrovanou kabelážou, ako aj vysokou flexibilitou priestorov.
Klimatizácia a otvárateľné okná sú samozrejmosťou. Taktiež nechýba ani výťah, kamerový systém a recepcia s 24/7 prístupom do budovy.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaZochova, Bratislava-Staré Mesto, Slovensko
ParkovanieÁno
Jednotky
158 m² 
Poplatky+ 3 EUR
Parking110 EUR/park. miesto
Vybavenie
Bezbariérový prístupVýťah
KlimatizáciaRecepcia
Prístup 24/7Otvárateľné okná
Možnosť zmeny dispozície

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme