Office

ZOCHOVA 5

od 12 EUR za m2 / mesiac

ST-0173

Komplex Business Centrum ZOCHOVA na Zochovej ulici sa nachádza priamo v Starom meste Bratislavy, čo mu zaručuje výbornú občiansku vybavenosť pre jeho nájomcov. Budova v roku 2011 prešla rekonštrukciou a svojim nájomcom poskytuje kancelárske priestory o rozlohe viac než 1700 m² rozdelené do 4 nadzemných podlaží spolu s vlastným parkovaním v okolí budovy. Disponuje tiež pekným výhľadom na Bratislavský hrad. Budova je veľmi dobre prístupná autom z hlavného dopravného ťahu ulice Staromestská, ako aj hromadnou dopravou keďže rovnomenná MHD zastávka sa nachádza len 5 minút pešo. Občiansku vybavenosť vhodne dopĺňa tiež obchodné centrum Aupark, ležiace len 1 zastávku ďaleko prostredníctvom MHD.

Kancelárske priestory ponúkajú flexibilné možnosti úpravy priestorov a v ich výbave nechýbajú prvky ako štruktúrovaná kabeláž so zdvojenou podlahou, otvárateľné okná, klimatizácia, výťah, či recepcia s 24/7 prístupom do budovy.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaZochova, Bratislava-Staré Mesto, Slovensko
ParkovanieÁno
Poplatky+ 3 EUR
Parking110 EUR/park. miesto
Vybavenie
Bezbariérový prístupVýťah
KlimatizáciaRecepcia
Prístup 24/7Otvárateľné okná
Možnosť zmeny dispozície

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme