Office

ŽILINSKÁ 22

od 8 EUR za m2 / mesiac

ST-02575

Administratívna budova na Žilinskej ulici sa nachádza na rohu Žilinskej a Šancovej ulice, v mestskej časti Bratislava - Staré mesto. Budova pozostáva z 2 nadzemných podlaží. Na prízemí sa nachádza reštaurácia, nad ktorou sú priestory určené pre administratívne účely. Tie disponujú celkovou výmerou 491 m². Objekt neponúka vlastné možnosti parkovania, na tieto účely je možné využiť priľahlú Šancovu ulicu v podobe verejne dostupného parkovania pozdĺž ulice.

V bezprostrednej blízkosti sa nachádza známe TRHOVISKO ŽILINSKÁ s množstvom čerstvého ovocia, zeleniny a kvetín. Hlavná vlaková stanica je len 10 minút pešo. Budova má tiež veľmi dobré napojenie na siete liniek MHD - nachádza sa medzi 2 ulicami, kde na každej sú zastávky MHD (zastávky Karpatská a Úrad vlády). Do centra mesta ako aj na diaľnicu D1 je to vďaka priamemu napojeniu na ulicu Šancová do pár minút. Najbližšie obchodné centrum CENTRAL sa nachádza po ceste Šancová približne 5 minút autom. Občiansku vybavenosť tiež dopĺňa množstvo reštaurácií, kaviarní a barov v okolí. V blízkosti nájdeme tiež železiarstvo a kľúčovú službu. Najbližšie potraviny Delia sa nachádzajú len 2 minúty pešo cez ulicu.

Kancelárske priestory sú zariadené na dobrej úrovni, zahŕňajú klimatizáciu, štruktúrovanú kabeláž či otvárateľné okná.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaŽilinská, Bratislava-Staré Mesto, Slovensko
Poplatky+ 3 EUR
Vybavenie
KlimatizáciaPrístup 24/7
Otvárateľné oknáMožnosť zmeny dispozície

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme