Office

UNIQ

od 14,50 EUR za m2 / mesiac

ST-0046

Administratívna budova UNIQ na Staromestskej ulici v Starom meste Bratislavy v sebe spája prvky modernej architektúry od renomovaných dizajnérov z dielne Bogle Architects s historickým okolím budovy, ako napríklad Prezidentský palác, ktorý sa nachádza len cez cestu. Vďaka svojej lokalite má budova veľmi dobré napojenie na diaľnicu ale aj do centra starého mesta. Navyše budova disponuje krásnym výhľadom na Bratislavský hrad a vlastnou terasou na najvyššom poschodí. To všetko nájomcovia nájdu v týchto priestoroch, ktoré boli ocenené certifikátom LEED GOLD. Občiansku vybavenosť tu podporujú neďaleké linky MHD ako aj široká sieť reštaurácií a kaviarní starého mesta vzdialených len na skok. Ideálne podmienky pre vyvážené pracovné prostredie. Budova sa skladá zo 6 nadzemných podlaží s kancelárskymi a obchodnými priestormi, a 3 podzemnými podlažiami slúžiacimi ako súkromná podzemná garáž.

Kancelárske priestory v sebe spájajú prvky najvyššieho štandardu ako otvárateľné okná, klimatizácia, recepcia či 24/7 prístup do budovy. Okrem toho je možné kancelárie flexibilne upravovať z hľadiska dispozície podľa požiadaviek klienta.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaStaromestská, Bratislava-Staré Mesto, Slovensko
ParkovanieÁno
Jednotky
52 m²424 m²
Poplatky+ 4 EUR
Parking190 EUR/park. miesto
Vybavenie
Bezbariérový prístupVýťah
KlimatizáciaRecepcia
Prístup 24/7Otvárateľné okná
Možnosť zmeny dispozíciePodlahové boxy
Kryté parkovanie

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme