Office

TWIN CITY - BUILDING B

od 25 EUR za m2 / mesiac

ST-0029

Komplex administratívnych budov TWIN CITY vznikal postupne v rokoch 2015 - 2018 a pozostáva z troch 7 podlažných budov TWIN CITY A (15 618 m²), TWIN CITY B (23 167 m²), TWIN CITY C (23 125 m²) a z jednej výškovej 21 podlažnej budovy TWIN CITY TOWER (33 000 m²). Spolu predstavuje takmer 95 000 m² administratívnej plochy navyše s 450 m² terasy v objekte TWIN CITY TOWER. Vďaka tomu môžeme hovoriť o novej obchodnej štvrti, ktorá vznikla na území predtým dlhodobo nevyužívanej industriálnej časti mesta. Vďaka použitiu inteligentných technológií je celý komplex šetrný k životnému prostrediu a zaručuje tiež efektívnu prevádzku budov. To potvrdzuje aj získaný certifikát BREEAM. Táto novovzniknutá časť mesta je lemovaná ulicami Mlynské Nivy, Košická, Landererova a Karadžičova, z ktorých každá tvorí významnú komunikačnú jednotku naprieč mestom. Všetky tieto skutočnosti prispievajú k vysokej občianskej vybavenosti. Tú dopĺňa aj autobusová stanica v pešej vzdialenosti a čoskoro dokončená nová stanica NIVY, ktorá sa radí k unikátom v strednej Európe. K vzdialenejším bodom v rámci mesta je možné využiť vlastné auto alebo niektorú z početných sietí liniek MHD v okolí. V lokalite tiež nájdeme veľké množstvo reštaurácií, barov a kaviarní, ideálne na stravovanie počas pracovného dňa alebo po práci na večerný relax. K tomu sa pridáva tiež nákupná pasáž Eurovea, vzdialená len niekoľko minút autom alebo pešo. Lokalita TWIN CITY tak predstavuje ideálne miesto pre biznis a relax zároveň.

Kancelárske priestory zahŕňajú najmodernejšie prvky v zmysle najvyššieho štandardu. Samozrejmosťou je štruktúrovaná kabeláž so zdvojenou podlahou, klimatizácia s otvárateľnými oknami a zníženými podhľadmi, ale aj 24/7 prístup, recepcia a možnosť priameho stravovania v budove. Nechýba tiež možnosť flexibilnej úpravy dispozície priestorov.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaMlynské Nivy, Bratislava-Staré Mesto, Slovensko
ParkovanieÁno
Jednotky
140 m² 
Poplatky+ 3 EUR
Parking110 EUR/park. miesto
Vybavenie
Bezbariérový prístupVýťah
KlimatizáciaRecepcia
Prístup 24/7Otvárateľné okná
Možnosť zmeny dispozíciePodlahové boxy
Kryté parkovanie

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme