Office

ŠTETINOVA 4

od 12,90 EUR za m2 / mesiac

ST-02567

Administratívna budova sa nachádza v Starom meste Bratislavy na Štetinovej ulici, ktorá spája ulice Panenská a Palisády. Miesta ako Bratislavský hrad, Prezidentský palác so záhradami, či Michalská brána sú na dosah v pešej vzdialenosti. Budova ponúka cez 3 000 m² priestorov na 6 nadzemných podlažiach, z toho 200 m² tvoria obchodné priestory a 60 m² sklady. Objekt disponuje tiež výťahom a kamerovým systémom. Vo vnútri budovy sa nachádzajú aj spoločné zasadacie miestnosti. V okolí nájdeme mnoho historických budov, ktoré sú využívané predovšetkým ako kancelárie právnikov, architektov, notárov či audítorov. Parkovanie je možné v areáli objektu (14 miest) alebo v podzemnej garáži (44 miest). Občiansku vybavenosť zabezpečuje množstvo reštaurácií a kaviarní v okolí, ale dopĺňajú ju tiež nákupné centrá Aupark a Eurovea, obe vzdialené do 10 minút autom. Objekt je veľmi dobre dostupný sieťami MHD liniek vďaka množstvu zastávok v okolí a má veľmi dobré napojenie na hlavné dopravné prúdy vrátane napojenia na diaľnicu D1.

Kancelárske priestory sú dostupné už od 40 m² a sú vyhotovené vo vysokom štandarde. Nechýbajú tu prvky ako štruktúrovaná kabeláž, klimatizácia, otvárateľné okná, 24/7 prístup do budovy s recepciou, ako aj znížené podhľady a zdvojená podlaha. Priestory majú flexibilné možnosti úpravy variabilnej vnútornej dispozície alebo čiastočný open space.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaŠtetinova, Bratislava-Staré Mesto, Slovensko
ParkovanieÁno
Poplatky+ 5 EUR
Parking165 EUR/park. miesto
Vybavenie
VýťahKlimatizácia
RecepciaPrístup 24/7
Otvárateľné oknáMožnosť zmeny dispozície
Podlahové boxyKryté parkovanie

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme