Office

STEIN 2 - SPILKA OFFICES

od 22 EUR za m2 / mesiac

ST-02566

Projekt STEIN 2 - SPILKA OFFICES sa nachádza blízko križovatiek ulíc Blumentálska a Legionárska, medzi dôležitými dopravnými tepnami v podobe Trnavského a Račianskeho mýta. Rekonštrukcia priestorov pôvodného pivovaru bola zavŕšená ku koncu roka 2019 a tak vznikli reprezentatívne priestory s unikátnou strešnou kupolou a neopakovateľnou atmosférou. To podčiarkuje aj fakt - konštrukčná výška poschodí je na úrovni 5,2 m. Navyše budova je uznanou kultúrnou pamiatkou. Na jej 5 podlažiach nájdeme kancelárske a administratívne priestory o celkovej výmere 2 150 m². Objekt ponúka tiež možnosť parkovania v podobe 59 park. miest s elektronickým park. systémom. V okolí sa nachádzajú hneď 3 parky, ktoré predstavujú ideálne miesto na relax a oddych po náročnom pracovnom dni. Občiansku vybavenosť skvelo zabezpečuje OC Central, vzdialené len 7 minút pešo. Vďaka umiestneniu medzi Račianskym a Trnavským mýtom má budova veľmi dobré napojenie na všetky významné linky MHD, ako aj veľmi dobré napojenie na hlavné dopravné uzly napájajúce sa na diaľnicu D1.

Kancelárske priestory ponúkajú najvyšší štandard. Nechýba recepcia a prvky ako zdvojená podlaha so štruktúrovanou kabelážou, otvárateľné okná, integrovaný systém pre vykurovanie, klimatizáciu a vetranie, ale aj kamerový systém, výťah a flexibilné možnosti dispozície priestorov na jednotlivých poschodiach.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaLegionárska / Blumentálska, Bratislava-Staré Mesto, Slovensko
ParkovanieÁno
Jednotky
374 m²497 m²
500 m²518 m²
Poplatky+ 5 EUR
Parking150 EUR/park. miesto
Vybavenie
VýťahKlimatizácia
RecepciaPrístup 24/7
Otvárateľné oknáMožnosť zmeny dispozície
Podlahové boxyKryté parkovanie

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme