Office

STEFANIUM

od 17 EUR za m2 / mesiac

ST-02563

Historická budova STEFANIUM predstavuje luxusné kancelárske priestory v Starom meste Bratislavy blízko Prezidentského paláca. Budova sa nachádza na Štefánikovej ulici a kombinuje v sebe elegantným spôsobom moderné technologické prvky s historickou architektúrou budovy. Ideálne pre náročných klientov, ktorí si potrpia na exkluzivitu a niečo výnimočné. Na svojich 4 podlažiach ponúka svojim nájomcom priestory o celkovej výmere 2 400 m². V budove je výťah. Objekt ponúka tiež možnosti parkovania v podobe 24 park. miest v automaticky riadenej garáži. V blízkosti sa nachádza okrem Prezidentského paláca so záhradami aj Úrad vlády, Hlavná vlaková stanica, EUROPEUM business center, známy hotel Crowne Plaza a Hotel LOFT. Občiansku vybavenosť okrem spomenutých dopĺňajú aj obchodné centrá Eurovea a Aupark, obe vzdialené do 10 minút autom. Budova má veľmi dobré napojenie na diaľnicu D1, rovnako ako aj do ostatných častí mesta. Vďaka početným MHD zastávkam v okolí je lokalita veľmi dobre dostupná aj sieťami MHD liniek.

Kancelárske priestory sú vyhotovené na vysokej úrovni a samozrejmosťou sú prvky ako 24/7 prístup do budovy, recepcia s funkciou recepčnej asistentky, otvárateľné okná a klimatizácia, štruktúrovaná kabeláž, ale aj kamerový systém a veľmi dobrá úroveň flexibility dispozície priestorov.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaŠtefánikova, Bratislava-Staré Mesto, Slovensko
ParkovanieÁno
Poplatky+ 4 EUR
Parking180 EUR/park. miesto
Vybavenie
VýťahKlimatizácia
RecepciaPrístup 24/7
Otvárateľné oknáMožnosť zmeny dispozície
Podlahové boxyKryté parkovanie

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme