Office

ŠTEFÁNIKOVA 14

od 10 EUR za m2 / mesiac

ST-02565

Historická budova sa nachádza na Štefánikovej ulici, ktorá prepája Hodžovo námestie a Hlavnú vlakovú stanicu. Zároveň ulica nadväzuje na most SNP, ktorý predstavuje priame spojenie s ďalšími mestskými časťami a mestským obchvatom. Budova prešla rekonštrukciou v roku 2009 a svojim nájomcom poskytuje viac než 870 m² priestoru rozdelených do 2 podlaží. Objekt ponúka tiež možnosť parkovania priamo v areáli v podobe 20 parkovacích miest. V blízkosti sa nachádza okrem Prezidentského paláca so záhradami aj Úrad vlády, Hlavná vlaková stanica, EUROPEUM business center, známy hotel Crowne Plaza a Hotel LOFT. Občiansku vybavenosť okrem spomenutých dopĺňajú aj obchodné centrá Eurovea a Aupark, obe vzdialené do 10 minút autom. Budova má veľmi dobré napojenie na diaľnicu D1 (5 minút autom), rovnako ako aj do ostatných častí mesta. Vďaka početným MHD zastávkam v okolí je lokalita veľmi dobre dostupná aj sieťami MHD liniek. Najbližšia MHD zastávka je len 2 minúty pešo.

Kancelárske priestory sú nadštandardne zariadené, nechýbajú prvky ako profesionálne zreštaurovaný historický nábytok, drevený obklad, klimatizácia, 24/7 prístup do budovy, ale aj štruktúrovaná kabeláž či otvárateľné okná. Navyše sú tu aj flexibilné možnosti dispozície priestoru v podobe samostatných kancelárií alebo open space.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaŠtefánikova, Bratislava-Staré Mesto, Slovensko
ParkovanieÁno
Poplatky+ 3 EUR
Parking90 EUR/park. miesto
Vybavenie
KlimatizáciaRecepcia
Prístup 24/7Otvárateľné okná
Možnosť zmeny dispozície

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme