Office

SLÁDKOVIČOVA

od 11,50 EUR za m2 / mesiac

ST-02561

Historická budova na Sládkovičovej ulici v Starom meste Bratislavy ponúka administratívne priestory na prenájom. Budova bola naposledy zrekonštruovaná v roku 2000. Na svojich 4 podlažiach ponúka priestory o celkovej rozlohe 1 500 m². Súčasťou objektu je aj reštaurácia, ktorá sa nachádza na prízemí. Budova nedisponuje vlastnými parkovacími miestami, je tu možnosť prenajať si parkovacie miesta v blízkosti budovy od mesta. V budove nie je výťah a recepcia. V okolí nájdeme mnoho ďalších historických budov, ktoré sú využívané predovšetkým ako kancelárie právnikov, architektov, notárov či audítorov. Neďaleko sa tiež nachádza Prezidentský palác so záhradami, EUROPEUM Business Center a Hotel Crowne Plaza. Občianska vybavenosť je na veľmi dobrej úrovni. V okolí sa nachádza množstvo reštaurácií, barov, ale aj ďalších služieb ako banky, pošty, prípadne nákupná pasáž Eurovea alebo Aupark sú vzdialené do 10 minút autom. Známa obchodná ulica je len 5 minút pešo popri Prezidentskom paláci. Objekt má veľmi dobré napojenie na hlavné dopravné prúdy cez ulicu Staromestskú vrátane napojenia na diaľničný obchvat D1. MHD dostupnosť je veľmi dobrá vďaka neďalekej zastávke Hodžovo námestie, SAV a Zochova. Hlavná vlaková stanica je vzdialená len 5 minút autom.

Vybavenie kancelárií zahŕňa otvárateľné okná, klimatizáciu, 24/7 prístup do budovy, ako aj štruktúrovanú kabeláž. Flexibilita priestoru sa vzhľadom na historický charakter budovy pohybuje na strednej úrovni.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaSládkovičova, Bratislava-Staré Mesto, Slovensko
Poplatky+ 2 EUR
Vybavenie
KlimatizáciaPrístup 24/7
Otvárateľné oknáMožnosť zmeny dispozície

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme