Office

RYBÁRSKA BRÁNA

od 12 EUR za m2 / mesiac

ST-02559

Administratívne priestory v historickej budove Rybárska brána sa nachádzajú priamo na Hviezdoslavovom námestí, v srdci historického centra Bratislavy. Budova je pomenovaná po Rybárskej bráne z polovice 14. storočia, ktorá bola jednou z hlavných 4 vstupných brán do mesta a ktorej pozostatky možno vidieť priamo na námestí cez sklenený výklad pri Národnom divadle. Túto lukratívnu polohu podčiarkuje aj vzhľad samotnej historickej budovy, poskytujúc tak exkluzívne priestory v rámci Bratislavy. Budova disponuje celkovou výmerou 1 000 m² kancelárskych priestorov rozdelených do 4 nadzemných podlaží. Na prízemí sa nachádzajú obchodné prevádzky ako reštaurácie a iné. Hneď oproti budove sa nachádza jeden z najznámejších Bratislavských hotelov CARLTON, ako aj historická budova Slovenského národného divadla. V zime sa tu organizujú známe Vianočné trhy s klziskom, v lete zase rôzne kultúrne akcie pre deti aj dospelých. Nábrežie Dunaja je vzdialené len niekoľko sto metrov. Ideálna poloha pre náročného klienta, ktorý hľadá exkluzívnu lokalitu, ako napr. právnici, notári, exekútori či architekti. Občianska vybavenosť je tvorená mnohými obchodmi v okolí ako sú reštaurácie, bary, kaviarne, ale aj domy služieb ako banky, poisťovne, finančné agentúry či pošta. Nákupná pasáž Eurovea je vzdialená 10 minút pešo. Lokalita má tiež veľmi dobré napojenie na siete MHD hlavne električky, ako aj veľmi dobré napojenie na diaľnicu D1. Vzhľadom na historický charakter budovy a jej polohu priamo na pešej zóne, budova nedisponuje priamo možnosťami parkovania. Na tieto účely je možné využiť návštevnícke parkovanie v podzemných garážach 5 minút od budovy.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaRybárska brána, Bratislava-Staré Mesto, Slovensko
Poplatky+ 2 EUR
Vybavenie
KlimatizáciaPrístup 24/7
Otvárateľné oknáMožnosť zmeny dispozície

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme