Office

PROKOPA VEĽKÉHO

od 13 EUR za m2 / mesiac

ST-02555

Moderná administratívna budova na ulici Prokopa Veľkého sa nachádza v mestskej časti Kalvária v Bratislavskom Starom meste. Objekt bol dokončený v roku 2011. Budova ponúka svojim nájomcom priestory rozdelené do 2 podlaží o celkovej výmere 200 m². Súčasťou je tiež možnosť parkovania v dvoch garážach priamo pred budovou. Neďaleko len 4 minúty pešo sa nachádza známy Horský park, ktorý ponúka možnosť príjemného oddychu počas alebo po náročnom pracovnom dni. O občiansku vybavenosť sa postarajú reštaurácie a kaviarne v okolí, alebo potraviny YEME vzdialené 2 minúty autom, prípadne väčšie potraviny Kaufland vzdialené 5 minút autom. Do centra mesta je to len 3 minúty vďaka výbornému napojeniu na hlavný dopravný ťah - Pražskú ulicu. Budova má tiež veľmi dobré napojenie na diaľnicu D2 a MHD - sieť liniek Hroboňova je vzdialená len 3 minúty pešo. Výborné je tiež napojenie na Hlavnú vlakovú stanicu.

Kancelárske priestory sú zariadené vo vysokom štandarde. Nechýbajú prvky ako znížené podhľady, štruktúrovaná kabeláž a samozrejmosťou je tiež klimatizácia, otvárateľné okná a 24/7 prístup do budovy.

Jakub Velko
Jakub Velko

T: +421 zobraziť číslo+421 908 656 222
E: zobraziť e-mail @108agency.sk[email protected]

Zavoláme späť
Ďalšie informácie
LokalitaProkopa Veľkého, Bratislava-Staré Mesto, Slovensko
ParkovanieÁno
Parking30 EUR/park. miesto
Vybavenie
KlimatizáciaPrístup 24/7
Otvárateľné oknáMožnosť zmeny dispozície
Kryté parkovanie

Ako fungujeme?

Všetky ponuky spracovávame individuálne na mieru našim klientom, a preto potrebujeme čo najdetailnejšie informácie o vašom dopyte. Vždy predstavujeme klientovi všetky možnosti na trhu a naša spolupráca je tak 100% transparentná.

Budujeme dlhodobé partnerstvá

Vzájomná dôvera je podľa nás najdôležitejším prvkom úspešne a dlhodobo fungujúceho partnerstva.

Sme proaktívni

Na vaše požiadavky reagujeme rýchlo a vďaka tomu sme schopní posúvať veci aktívne dopredu.

Poskytujeme komplexné služby

Na kancelárie sme odborníci, ale rovnako dobre pre vás dokážeme zabezpečiť kompletný servis naprieč celým spektrom komerčných nehnuteľností.

Ak Vám táto ponuka
nevyhovuje, ozveme sa Vám.
Máme veľa neverejných ponúk,
ktoré na webe nenájdete.
Spolupracujeme